Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:18 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1067 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn maja 12, 2003 11:21 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 22, 2002 1:00 am
Posty: 2589
Lokalizacja: W-wa
Cze
No dobra, to ja w takim razie cosik o sobie napisze :)

Tomek ksywka Walker. Na codzien zajmuje sie robieniem stronek, a lowridery to moja najwieksza pasja. Pierwsyz raz na lolosy zachorowalem w technikum, kiedy to na okienku ogladalismy Friday'a, a bylo to chyba 96 roku. potem zaczalem dzialac przy tej stronie i juz tak pozostalo :D
Po latach wślepiania sie w lowridery w monitorze komputera wreszcie w tym roku po raz pierwszy w życiu przycisnalem przycisk i furka grzecznie podniosla sie do gory :)

No to chyba tyle
Kto nastepny cos napisze o sobie ?

Pozdrooo

_________________
http://www.chromowane.pl/ - CHROMOWANE.pl - felgi szprychowe OG Wire Wheels, opony z białym pasem, zawieszenia hydrauliczne i pneumatyczne HOPPOS
Chevy Belair 1973 Lowrider


Ostatnio edytowano Pn maja 14, 2007 7:28 am przez Walker, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: Wt maja 13, 2003 2:20 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 09, 2002 7:10 pm
Posty: 3044
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Praha
No dobra teraz ja:
Mam na imie Filip - Filipeq mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim i mam 15 lat(tylko) lowridery zaczeły pasjonować mnie ok 2 lata temu po obejrzeniu reklamy Lee czy innych spodni na ktorej skakała fura.
Pierwszy raz na strone lowrider.pl wszedłem u kolegi i poźniej sie zaczeło .
Moja kolekcja modeli liczy sobie tylko standardowe amerykańskie fury czyli Buicka riverą '66 chevy chevella i forda f1. Rok temu miałem takie sczście że po dogadaniu sie z pewnym austryiakiem przewiozł mnie swoim lowem a był to chevy impala z lat 70' tych.
Tyle o mnie

_________________
B.A. Baracus: They're closin'. They got us!
Hannibal: You never know.
B.A. Baracus: I do. We're almost out of gas.
Hannibal: Now, why did you pick a truck with no gas?
B.A. Baracus: 'Cause I liked the paint job.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 13, 2003 7:12 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 01, 2002 1:00 am
Posty: 37
Lokalizacja: Wrocław
Mam na imię Łukasz i jestem alkoholikiem .... zaraz, zaraz chyba pomyliłem forum :lol: :lol: :lol:
A na poważnie. Mam 20 lat i studiuję na politechnice wrocławskiej na wydz. informatyki i zarzą…dzania, kierunek - informatyka. Od zawsze interesowało mnie wszystko co zwią…zane z samochodami, a zwłaszcza starymi (mam takie powiedzonko zresztą…, że motoryzacja skończyła się gdzieś tak w '85-tym. :D Nowsze auta to już nie to). Najpiękniejsze zawsze mi się wydawały fury amerykańskie. Jeszcze w szkole podstawowej zaczą…łem sie interesować hip-hop'ową… muzyka. Stopniowo przerodziło się to w fascynację wszystkim co zwią…zane z tą… muzyką…. Pierwszy raz Low'a widziałem w filmie Boyz-n--tha-hood (jest to zreszta wg. mnie najlepszy film jaki kiedykolwiek powstał). Pżniej zetkną…łem się z tymi wspaniałymi samochodami słuchają…c muzyki (oglnie lubię słuchać każdy rodzaj rapu, ale jednak bezsprzecznie rzą…dzi wg. mnie gangsta z Californii), a także w magazynie The Source. A odką…d mam w domu internet to do "źrdła" mojej wiedzy doszła ta m.in. strona. Auta te zauroczyły mnie tak mocno, że po prostu muszę kiedyś mieć Low'a na bazie starej, wielkiej amerykańskiej fury. Obecnie moim chyba największym marzeniem jest zamieszkać na stałe w Los Angeles i mieć cudną… Chevy Impala '64 (z hydrauliką… of course).
A z zainteresowań nie zwią…zanych z lowriderami - jest druga grupa aut, ktre wprost ubstwiam. Są… to auta włoskie głwnie z lat '70-tych, a zwłaszcza stare Fiaty. Lowrider'a jeszcze nie mam, ale ku mojemu wielkiemu zadowoleniu mam za to starego Fiata (126p :P ). I jedno jest pewne - kiedyś będę sobie siedział na ławeczce przed domem, a na podjeździe bedą… się prażyć w kalifornijskim słońcu Impala leżą…ca na ziemi, a obok niej śliczniutki, malutki Fiat 126. Eh, te marzenia .........

_________________
Damn, they don't make niggaz like they used to ...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 13, 2003 9:52 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pn paź 07, 2002 7:27 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Radom/Kraków
witam, chciałem dać pierwszeństwo osobom bardziej zasłużonym dla idei propagowania Lowrideingu niż ja, ale może mnie nie być przez parę dni w zasięgu światłowodw :)

Mam na imię Daniel, wiek prawie 24. Kiedy lowridery mnie zaatakowały?? nie wiem, jest to we mnie już od jakiegoś czasu. zawsze byłem fanem motoryzacji, a Auta Amerykańskie szczeglnie z lat 60-70 płyną… mi w żyłach zamiast czerwonych krwinek. Zajawka na Lolosa też już jakiś czas siedzi mi w głowie i jeszcze posiedzi dopuki nie zrealizuję moich marzeń.

zawsze dziwiły mnie szalone pomysły ludzi chcą…cych qpić jakiś samochodzik za 14 tys PLN, gdy ich wybr padał na 4 letniego cieniaska.

8) ostatnio zaraziłem moją… mamę starymi autami z klasą… < kobieta troszkę po pięćdziesią…tce :wink: > . Ostatnio stwierdziła, że zamiast zmieniać swj obecny wehikuł na coś nowego, kupi Mantę i wyremontuje ją… na maxa. 8) znają…c życie następny wzek będzie pochodził zza wielkiej wody i też nie będzie najnowszy

3mam za nią… kciuki, i proszę żebyście też kibicowali

Pzdr Daniello


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 13, 2003 10:31 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 27, 2002 12:57 am
Posty: 186
Lokalizacja: POznań…
,A ja mam na imie Norbert i mam 18latek, mieszkam w Poznaniu . Chodze do samochodwk i i ucze sie jako mechanik narazie zsz ale już w tym roku załatwione technikum.Bardzo lubie grzebac przy silnikach i oczywiście chciałby nieraz zamontowac albo stworzyc wlasnego pseudo lowa z zawiechy od bx ktrą… posiadam ale niestety lezy w piwnicy ale spoko niedługo bede miał siłowniki z szarpakw ze stacji diagnostycznej [zawiecha typu air] .zawsze chciałem zrobić coś swojego i chciałbm zeby i to wyszło.Pozdrawiam wszystkich

_________________
Virus&DUMM gg 4831168


Kadett w macie juĹź jest, chromowane pręty i polerowane fele z duĹźym rantem, Jeszcze tylko progi... (czekają…) i coś tam...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2003 7:48 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 22, 2002 1:00 am
Posty: 2589
Lokalizacja: W-wa
co tak malo ludzi tutaj o sobie cos skrobnelo ??? w koncu osob ktore sa aktywne na forum jest troche wiecej.
kto kolejny do golenia ?? ;)

_________________
http://www.chromowane.pl/ - CHROMOWANE.pl - felgi szprychowe OG Wire Wheels, opony z białym pasem, zawieszenia hydrauliczne i pneumatyczne HOPPOS
Chevy Belair 1973 Lowrider


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2003 9:16 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 02, 2002 1:00 am
Posty: 55
Lokalizacja: Wrocław
No dobra, pora na mnie. Marcin, lat 23, mieszkam we Wrocku i studiuję geologię na tutejszym uniwersytecie. Mj pierwszy kontakt ze skaczą…cymi samochodami miał miejsce z 10 lat temu, gdzieś na począ…tku lat '90. Wwczas to na "Yo! MTV Raps" ujrzałem teledysk Snoop'a "Gin&Juice" i od tamtej pory lowridery i amerykańskie auta zawładnęły moim umysłem. Stronę lowrider.pl odkryłem w 2000r. ale tak na dobre zwią…załem się z nią… w 2001. Chwilowo nie jestem zmotoryzowany, ale w najbliższym czasie się to zmieni. Upsss... bym zapomniał jestem szczęśliwym posiadaczem "Six-Fo Impala" z zawiechą… Front To Back, w skali 1:25 :-). Co do muzy, to słucham Rap'u, głownie tego z krainy słońca i lowriderw czyli po prostu Westside. No i to by było na tyle, na razie.

_________________
...when I hit that switch I'm bouncin'...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 15, 2003 10:58 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pn paź 07, 2002 7:27 pm
Posty: 150
Lokalizacja: Radom/Kraków
Pater napisał(a):
... Mj pierwszy kontakt ze skaczą…cymi samochodami miał miejsce z 10 lat temu, gdzieś na począ…tku lat '90. Wwczas to na "Yo! MTV Raps" ujrzałem teledysk Snoop'a "Gin&Juice"...


:o o rany nawet nie zdawałem sobie sprawy jak ten czas szybko leci :o


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 16, 2003 4:51 pm 
Offline
MEMBER

Dołączył(a): Wt lip 02, 2002 10:12 pm
Posty: 332
Lokalizacja: Warszawa
Artur, kolejny kształcą…cy sie informatyk na forum :) Miłośnik starej motoryzacji, choć tak właściwie nic o niej nie wie. Pasją… do samochodw obcią…żony genetycznie poprzez ojca. Ambitny typ 8) ale zazwyczaj życię go prostuje. żyje momentem (obrotowym) :lol: Nieważne czy to low czy nie, ważne, że duże i szybkie. Fan wszelkiego rodzaju sportw motorowych (żużel, rajdy, off-road itd) byle by była adrenalinka :D W sumie to nie umiem pisać o sobie, może dorzucę więcej pżniej :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 16, 2003 6:07 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 5:59 pm
Posty: 87
Lokalizacja: Brzesko
Witam
jestem nowy i cos o sobie opowiem
mam na imie Mateusz mam 14 lat ucze sie w gimnazjum. Interesuje sie motoryzacja, a lowriderami zainteresowalem sie po zobaczeniu strony lowrider.pl
p.s witam wszystkich


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 17, 2003 2:21 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 12, 2003 12:49 pm
Posty: 665
Lokalizacja: Gliwice
No to teraz ja:
Nazywam się Jarek i mam 17 lat. Mieszkam w Łabędach ( dzielnica na obrzeżach Gliwic) i tam też chodzę do Liceum. Tak właściwie to lowriderami zainteresowałem się dość niedawno- co prawda od dłuższego czasu podobały mi się wszelkie przerabiane pojazdy, jednak moje marzenia co do przyszłego wozu sprecyzowały sie dopiero, gdy parę miechw temu trafiłem na waszą… stronkę. Interesuję się wszystkim tym, co ma zwiazek z kulturą… hiphopową…. Zaczęło to się jeszcze w podstawwce, gdy zaczą…łem malować sobie po zeszytach..........potem przyszły pierwsze wrzuty w budzie, potem na osiedlu z kumplami, pierwszy squad, słuchanie muzy, imprezy i chodzenie w szerokich gaciach. Od dawna też kręci mnie myśl, żeby zbudować sobie lowrower- przez dobre trzy, cztery lata byłem prawdziwym rowerowym maniakiemi. Oprcz mojego grala, (ktry obecnie stoi rozbity w piwnicy ), to własnie takie przerabiane rowerki z przedłużonymi widelcami i kierownicami podobały mi się najbardziej, mimo iż nawet nie podejrzewałem, że mają… one coś wsplnego z lowrideringiem..........jednak na swoją… wymarzoną… maszynę musze jeszcze troszkę poczekać, gdyż niedawno dość poważnie złamałem sobię nogę, i mimo dobrej pogody nie mogę wyruszyć na poszukiwanie niezbędnych części.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 17, 2003 6:20 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 12, 2003 12:49 pm
Posty: 665
Lokalizacja: Gliwice
a jak już się tak rozpisałem, to jeszcze wrzucę swoją… fotkę:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: So maja 17, 2003 9:02 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 09, 2002 7:10 pm
Posty: 3044
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Praha
machu w tej samej dzielnicy mam rodzinę

_________________
B.A. Baracus: They're closin'. They got us!
Hannibal: You never know.
B.A. Baracus: I do. We're almost out of gas.
Hannibal: Now, why did you pick a truck with no gas?
B.A. Baracus: 'Cause I liked the paint job.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 18, 2003 1:02 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 04, 2002 1:30 pm
Posty: 2683
Lokalizacja: W-WA
Daniel, a.k.a. nyguz. Lat 21. Warszawa. Studiuję dziennikarstwo, pracuję w gazecie, robię muzykę i żłopię browary. 10 lat temu kupiłem pierwszą… własną… taśmę hiphopową…. Nie wiedziałem co to rap, czy hiphop, więc z kilku dostępnych wwczas kaset wybrałem tę, ktra miała na okładce postaci pieskw, jak z kreskwki. Pierwszy Snoop. Tak się zaczęło u mnie z rapem i trwa do dziś...
Mniej więcej w tym samym czasie zaczą…łem się interesować samochodami (jeszcze nie motoryzacją… ;)) i umwiłem się z mamą…, że nauczy mnie prowadzić kiedy ją… przerosnę. Nie było to zbyt trudne, dlatego w rok po nabyciu pierwszej kasety potrafiłem już prowadzić samochd. Tak się zaczeło u mnie z motoryzacją… i trwa do dziś...
Jako chyba jedyny z mojej podstawwki wybierałem się do technikum. Samochodowego rzecz jasna. Jednak wywierana na mnie presja otoczenia spowodowała wybr nieco odmienny, czego czasem bardzo żałuję. W wieku 17 lat zrobiłem prawko. W wieku lat 21 kupiłem pierwsze własne auto. Miesią…c pźniej zaliczyłem nim pierwszego poważnego (na szczęście tylko dla auta) dzwona. Może stanie się to pretekstem do spełnienia marzeń sprzed lat i odbycia bezpłatnej praktyki w warsztacie samochodowym przy odbudowie własnego pojazdu?
Podsumowują…c:
Lubię ogromne fury, potężne basy i duże damskie tyłki :D

->

_________________
riding this 'til the wheels fall off


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1067 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 72  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL