Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:59 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N mar 07, 2004 10:57 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 16, 2004 11:58 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Świebodzin
WITAM ! ! !

Wiem, że taki temat był poruszany na głwnym forum LOWRIDERA i nie ma nic wsplnego z FSO ale ja jestem ciekaw kogo pasjonują… WARSZAWY ! ! ! Powiedzcie coś o sobie ! ! Podajcie swj wiek zobaczmy kto jest najmłodszy a kto najstarszy jaki przedział wiekowy pokochał te samochody ? Może macie zdjęcia swych wozw ? Robicie je sami czy dajecie do warsztatow ? Na orginał czy jak wyjdzie ? A i jest jakaś przedstawicielka płci pięknej ?

MOżE TO OżYWI TO FORUM ! ! !

_________________
WARSZAWA 203 z 63
Jak coś to GG 3926626 !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 07, 2004 11:35 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 16, 2004 11:58 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Świebodzin
HMMMM ! ! !

Wymiśliłem post to wypadało by coś o sobie powiedzieć :)

Mam na imię Marcin 18 lat kończe 10 Lipca chodze do Liceum w świebodzinie. Kocham wszystko co ma silnik począ…wszy od kosiarek z napędem ;) (taka choroba) i nie moge doczekać się prawka ! ! ! Warszawy szukałem przez 2 lata aż trafila sie taka za smieszną… cene :) a w stanie średnim. Oczywiście do domu przyjechała na lawecie żeby ceny nie podbiło:)(trzeba oszczedzać na części )ledwo co ją… z lawety zcią…gnełem, przytaszczyłem akumulator, wiadro benzyny, obrciłem 2 razy silnikiem (czy sie nie zastał/zatarł) Podlaczyłem, kręce a ona pali ku radości wszystkich na podwrku :) Troche sie pobawilem i zaczełem rozbierać. Teraz silnik muszę skonczyć zkładać i blachy do spawania :) a pźniej już z grki :lol: Remontuje sam do lakierowania chyba oddam bo do tego trzeba miec wprawę ! Pomaluję ja na czarno :) będzie orginał dlatego potzrebuje tej cholernej wajchy od biegw:) Zdjecie mam tam < < < < <

A i jak coś to piszcie :) POZDRAWIAM maffiozo

_________________
WARSZAWA 203 z 63
Jak coś to GG 3926626 !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N mar 07, 2004 11:36 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 12:28 am
Posty: 871
Lokalizacja: Kobyłka k. W-wy
Ja mam 20 lat i mieszkam pod Warszawą…, autko na mojej stronie jest bardziej mojego ojca niż moje bo to on se umyślił że je zakupi, ja zdecydowanie chciałem aby kupiony został Ford Capri. Jednak mineło już troche czasu od zakupu i ja też polubiłem ten samochd, ciesze sie widzą…c jak Warszawa powoli sie odradza(samochd jest rekonstuowany w domowym garażu, malowany też będzie raczej w rodzinnym warsztacie). Każda nowa część zdobyta do tego samochodu to dla mnie satysfakcja...
Napewno jazda tym samochodem bedzie wspaniała bo oprcz tego że auto ma własną… dusze, ktrej nowe samochody są… skutecznie pozbawiane(te za rozsą…dne pienią…dze), to podczas takiego remontu człowiek wkłada w nie sporo "od siebie" czynią…c je w pewnym stopniu bezcennym


A capri i tak mam w planie...

_________________
http://warszawa203.republika.pl
GG 4440319


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 08, 2004 7:47 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 18, 2003 7:03 pm
Posty: 453
Lokalizacja: WROCLAW
WITAM
JA MAM 9855 DNI NA SWOIM LICZNIKU
JESTEM ELEKTROMECHANIKIEM W SERWISIE RENAULT , SWOJą„ BABCIE REMONTOWAŁEM 2 LATA I MIAŁEM JUSH POWYZEJ DZIUREK W NOSIE
CAŁEJ TEJ ROBOTY I KAżDEJ ZŁOTÓWKI WYDANEJ , I NAGLE NADSZEDŁ TEN DZIEŃ WYJAZDU NA DROGE I ZNIECHą˜CENIE MINEŁO,DZIS STUKNEŁO JEJ 500 KM A W OGÓLE MA JUSH 608564 KM
JAK POMYSLE ILE TO GODZIN PO PRACY ILE KASY /TU 40 ZŁ ,TU 10 TU200 I T P .
CO JA MIAŁEM Z żONą„ ,A CO Z CÓRECZKą„ TO SIE W PALE NIE MIEśCI
CÓRECZKA MA 6 LAT I JAK TYLKO DOSIADAM SWOJą„ BABCIE TO DUMNIE JEZDZI Z PRZODU BO Z TYŁU MA SIEDZIEĆ JEJ MAMUSKA
W KONCU PREZYDENCI JEZDZą„ Z TYLU NIE A OTO ZDJECIE

_________________
BABCIA 203 67R,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 08, 2004 9:25 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 18, 2003 1:02 pm
Posty: 113
Lokalizacja: Ostrzeszów
Witam
Mam na imię Paweł (Koyot dla przyjacił 8) ). W lutym skończyłem 21 lat. Obecnie studiuję Transport na polibudzie we Wrocławiu, i stwierdziłem, że ten kierunek jest do kitu. :P Od młodych lat interesuję się motoryzacją…, szczeglnie wszelkiego rodzaju modyfikacjami typu tuning itp., oraz motocyklami. Warszawowym „szałem” zaraziłem się przez czysty przypadek. Niespodziewane dostałem ofertę kupna Warszawy. Znajomy dostał ją… w spadku i nie miał jak ja przetransportować, a nawet, co z nią… zrobić. Gdy po nią… pojechałem dowiedziałem się, że stoi w garażu ponad 6 lat nie używana. Bez powietrza w kołach, w garażu pod domem. Był problem z jej wydostaniem, bo garaż był wą…ski, a w nim było wszystko, i na Wawce też :o (oprcz tony kurzu). Jakoś udało się nam ja wydostać. Wtedy wiedziałem, że już pora szykować umowę. Autko wrciło do domu na lawecie już jako moja własność. Na podwrku opłukałem ją… wodą…, wlałem trochę paliwa, zalałem chłodnicę woda, i ku zdziwieniu odpaliłem. :D Zaraz było parę rundek wokł domu. :P Wawkę zrobiłem na oryginał, a dużą… pomoc finansową… jak i techniczna zawdzięczam mojemu ojcu. I chcę mu bardzo podziękować!! Wpakowałem w ten samochd niebagatelną… sumkę. :roll: Montowałem w niej tylko oryginalne części, ktre udało mi się znaleźć. Jeżdżę nią… już ponad 1.5 miesią…ca i zrobiłem ponad 700 km. Jazda tym krą…żownikiem daje naprawę niewiarygodne wrażenia. 8) Zdjęcia mojego autka są… na stronce: http://www.republika.pl/fso_warszawa/koyot.html
Pozdrowionka

_________________
GG 2261832
Gaz Pobieda M20 rocznik 1954
Koyot

www.pobiedadoslubu.pl


Ostatnio edytowano Cz cze 24, 2004 9:07 am przez Koyot, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 08, 2004 10:45 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 12:28 am
Posty: 871
Lokalizacja: Kobyłka k. W-wy
MIMISIO twoja wawka jest rwnie piękna jak koyota , nawet na jednym zdjęciu sa do siebie podobne :D

_________________
http://warszawa203.republika.pl
GG 4440319


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 08, 2004 11:38 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 18, 2003 1:02 pm
Posty: 113
Lokalizacja: Ostrzeszów
Też uważam że Twoja Wawka MIMISIO jest czadowa. :) A i kolor jest spoko :D a na zdjęciach tak jak to Maciekk ują…ł są… bardzo podobne

_________________
GG 2261832
Gaz Pobieda M20 rocznik 1954
Koyot

www.pobiedadoslubu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 10, 2004 10:02 am 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 12:28 am
Posty: 871
Lokalizacja: Kobyłka k. W-wy
zaczynają… mi sie podobać wawki w tych barwach,.....może niedługo bedzie trzecia podobna 8)

_________________
http://warszawa203.republika.pl
GG 4440319


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 10, 2004 10:48 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
No to teraz moja kolej, trochę pźno bo akurat się urlopuje i ostatnimi czasy żadziej tu zaglą…dam.
Większość mam nadzieje mnie kojarzy z forum i ze strony. Mam 29 lat (ale wyglą…dam cały czas na 18 :D ), mieszkałem w Warszawie teraz przeprowadziłem się pod. Zawodowo jestem księgowym w dużym koncernie budowlanym.
Moja przygoda z Warszawami zaczęła się gdzieś w 2000. Od 18 roku życia zawsze poruszałem się wspłczesnymi "jednorazowymi plastikami", dopiero w 2000 zaczęło mnie cią…gną…ć w stronę oldtimerw. Na począ…tku byłem całkiem zielony w tym temacie, wszystkie wawki na jakie na począ…tku trafiałem były w stanie większego lub mniejszego rozkładu, więc w momencie kiedy trafiłem na pierwszą…, ktra była w stanie o własnych siłach dojechać do mnie do domu kupiłem ją… bez namysłu. No i od tego momentu zaczęła się moja "choroba". Najpierw zaczą…ł się remont sedanki, pźniej pojawił się pomysł zrobienia stronki, a następnie szalony pomysł stworzenia kolekcji wszystkich modeli warszaw jakie były produkowane 8) .
Wszystko było na dobrej drodze bo do kolekcji dołą…czył kolejno pickup i garbus, przymierzałem się też do oryginalnego ambulansu na
bazie warszawy 201 (występował w filmie "Ballada o Januszku") :wink: , poszukiwania kombiaka też trwały.
Niestety pewne powody osobiste, oraz coraz mocniejsze kontakty i wspłpraca z Walkerem i Bananem spowodowały że plany uległy zmianie. Do kolekcji dołą…czył Bel air 64, brak miejsca spowodował natomiast konieczność pozbycia się garbuski, ale 2 warszawk: pickup i 223 pozostają… przy mnie na zawsze. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 10, 2004 6:08 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 02, 2004 4:33 pm
Posty: 61
Lokalizacja: katowice
:oops:
Noooooooooooo, to ja stara Dupa jestem...
Mam na imię Andrzej, lat 42, ale też wyglą…dam na 18 8) Jestem chirurgiem, jak to mwia tz. plastikowym. Przerabiam stare na nowe.
Mj kontakt z warszawka zaczą…ł się jak miałem 16 lat i prawko. Razem z kumplem mieliśmy wsplnie wawkę, garbusa, ze wspaniałą… 3-biegową… skrzynią…. Służyła głwnie do transportu ziemniakw - nie było tylnej kanapy i wchodziło do środka 10 workw ( kolegi ojciec miał pole na wsi - to jest - teraz DZIELNICY Katowic) Za zarobioną… kasę byłu balety - jak to za Edwarda G i wydolność PEWEX'u ( nie wiem czy pamiętacie co TO?)
Jak teraz mojej żonie powiedziałem, że planuję kupno Warszawki, to stwierdziła, że jeste "powalony". No cż, BABA tego nie zrozumie. Ale to nic. Wszystko rozbija się o Kasę i "plac", na ktry, a właściwie w ktrym można by się zają…ć renowacją…. Wszystko powoli.
Pozdrwko dla wszyskich "POWALONYCH"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz mar 11, 2004 1:16 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 26, 2004 11:23 pm
Posty: 739
Lokalizacja: Frankfurt
Jako ze jestem nowy przedstawic by sie pasowalo a i cos o sobie powiedziec. Na imie mam Andrzej, jestem o 4 lata mlodszy od mojej Warszawki rocznik 1962. Z zawodu jestem ekonomistą‚¤ jednak handluje
samochodami powypadkowymi. Pochodze z Grudzią‚¤dza ale mieszkam od siedemnastu lat we Frankfurcie nad Menem. Jestem szczesliwcem ktą‚śremu udalo sie polą‚¤czyc pasje z zawodem. Od dzieciaka interesowaly mnie tylko i wylą‚¤cznie samochody, począ‚¤tkowo te uzytkowe ale z czasem cala dusza ulegla oldtimer`om. W Warszawie zakochany bylem juz jako 3-4 letni brzdą‚¤c, są‚¤siad ogrodnik mial wtedy Warszawe Pick-Up ktą‚śrą‚¤ moglem bez ograniczen podziwiac. Jak moglo by sie to inaczej skonczyc
jak nie zakupem Pick-Up a. W czerwcu ubieglego roku nabylem (tez od ogrodnika) Warszawe M 20 P. Począ‚¤tkowa euforia predko minela i przerodzila sie w rdzawą‚¤ zeczywistosc. Od sierpnia 2003 zaczą‚¤l sie remont blacharki ktą‚śry trwa do dzisiaj ale jest na ukonczeniu. Niestety mam jeszcze mase planą‚św zwią‚¤zanych z moim autkiem takze napewno w tym roku nie wyjade.!!!Pozdrawiam wszystkich Warszawomaniaką‚św!!!


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 13, 2004 9:53 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 9:51 am
Posty: 192
Lokalizacja: Gdań…sk
Witam wszystkich (a szczeglnie pozdrawiam Radkusa).

Mam 29 lat, jestem z zawodu elektronikiem, pracuję w firmie informatycznej.
Spędzam przy swojej Wawie już trzeci rok, ale każdy wolny czas jeżeli mogę to spędzam przy niej - ludzie mojej żonie już wspłczują… (jak to się zwykło mwić jeden lubi tort, a drugi jak mu nogi śmierdzą…).
Moja Wawa jest z 1960 roku, trafiła w moje ręce niestety (albo stety) troszkę zmieniona - trzy felgi od Syreny, silnik od Wołgi. Nakłoniło mnie to do bardziej indywidualnego wizerunku - felgi alu, silnik BMW, reszta jak w oryginale.
Z zastą…pieniem silnika wią…zało się mnstwo przerbek, ale jest to już za mną…, teraz układam już wewną…trz przewody elektryczne i jadę (pierwszy raz w życiu nią…) do tapicera. Następnie Wawa wraca do lakiernika i w końcu nastą…pi to co wszyscy lubią… czyli uzbrajanie.

Miałem zamieścić sound z wydechu, ale niestety mikrofon nie przenosi tak niskiej częstotliwości.

Pozdrawiam Miras


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 13, 2004 8:12 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 13, 2004 12:28 am
Posty: 871
Lokalizacja: Kobyłka k. W-wy
też sobie pozwole pozdrowić Radkusa(chyba mam jego najwięcej wpisw w księdzie gości :D )
mam kilka nowych fotek z remontu:http://www.warszawa203.republika.pl/remont2d.html

_________________
http://warszawa203.republika.pl
GG 4440319


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So mar 13, 2004 10:59 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 26, 2004 11:23 pm
Posty: 739
Lokalizacja: Frankfurt
Serdecznie dziekuje za pozdrowienia i zwracam z przyjemnoscią‚¤.
Choc jestem tu nowy to kontakt z kilkoma Warszawomaniakami jak WY
mam juz od jakiegos czasu, bą‚¤dz telefoniczny, bą‚¤dz sieciowy. :lol: Widze ze jestem jednym ze starszych maniaką‚św na tym forum :( . Bardzo sie ciesze, ze są‚¤ ludzie tacy jak WY ktą‚śrzy kochają‚¤ to jakze piekne autko :lol: gdyz my jestesmy jedyną‚¤ szansą‚¤ na to ze za paredziesią‚¤t lat
nasze dzieci i wnuki bedą‚¤ mialy szanse to cudo poznac i podziwiac 8) Najbardziej cieszy i zadziwia mnie , ze są‚¤ malolaty takie jak Maffiozo, Maciekk i jaszcze paru innych ktą‚śrzy w tak mlodym wieku biorą‚¤ sie za powazne remonty oldtimer-ą‚św. Wszyscy wiemy ile to kosztuje nie tylko kasy ale wyzeczen, wolnego czasu itp. :o :o :o Panowie uklon w Waszym kierunku :wink:
servus. Radkus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: WITAM ! ! !
PostNapisane: N mar 14, 2004 6:29 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 16, 2004 11:58 pm
Posty: 33
Lokalizacja: Świebodzin
Witam ! ! !

Chciałem podziękować za słowa uznania Radkusowi i wszystkim innym ktrzy przyczyniają… się do złożenia mojej warszawy (wajcha)! ! ! :)

Widzę że mj post rozruszał to forum :) Oby tak dalej ! ! !

POZDRAWIAM ! ! ! maffiozo

_________________
WARSZAWA 203 z 63
Jak coś to GG 3926626 !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL