Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:59 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 10:07 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 11:32 pm
Posty: 481
Lokalizacja: Min„sk Mazowiecki
Zajebista wlepka, zrobie sobie taką

_________________
Dodge Aries LE 89r http://flamingwheels.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=5890
Jeep ZJ 5.9 98r. http://www.jeep.org.pl/forum/viewtopic.php?t=31184&start=0
H-D XLH 04r itp...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 1:28 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:22 pm
Posty: 1208
Obrazek

_________________
[url]https://www.facebook.com/HellOnWheels67[/url]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 3:29 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 20, 2013 8:27 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa
Chyba każdy to widział, ale jak dla mnie scena zajebista :D I jeszcze tablice OG :jump:

Whatup nigga? :D




Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 4:18 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 6:32 pm
Posty: 515
9InchTool napisał(a):
Obrazek


Żenada. Ubolewam nad tym, że rewelacyjne auta, jakimi są BMW cieszą się powodzeniem u zbyt dużej ilości kmiotów, buraków, chamów i prostaków.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 4:19 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 03, 2008 4:27 pm
Posty: 1649
Lokalizacja: Dą…browa Górnicza
JasioBialyMurzyn napisał(a):
9InchTool napisał(a):
Obrazek


Żenada. Ubolewam nad tym, że rewelacyjne auta, jakimi są BMW cieszą się powodzeniem u zbyt dużej ilości kmiotów, buraków, chamów i prostaków.


:lol2: :jump: :lol2:

_________________
"Wars come and go but my soldiers stay eternal" - Tupac Amaru Shakur

"On the seventh day God created the HEMI"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 4:28 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 6:32 pm
Posty: 515
Nie wiem co w tym zabawnego, biorąc pod uwagę rynek europejski, w stosunku jakości do ceny BMW ustępuje wyłącznie Mercedesowi i Jaguarowi. Choć większości Meroli po 1999 w*****ala na śniadanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Pn wrz 16, 2013 4:58 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 12, 2013 4:13 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Wejherowo
Vielgosh napisał(a):
Chyba każdy to widział, ale jak dla mnie scena zajebista :D I jeszcze tablice OG :jump:

Whatup nigga? :D




Chłopaczki z sąsiedztwa, niezły film ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Cz wrz 19, 2013 9:00 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lip 20, 2013 8:27 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Warszawa


:jump:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Pt wrz 20, 2013 4:00 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 12, 2013 4:13 pm
Posty: 43
Lokalizacja: Wejherowo
hahahahaha, chef keef nieźle nawija normalnie - ale ci już tą parodią rozjebali system ;DDD


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 7:54 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:06 am
Posty: 180
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: Wt paź 08, 2013 8:05 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 6:32 pm
Posty: 515
Rosja? Heh, pytanie retoryczne...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: So lis 02, 2013 12:44 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 7:54 pm
Posty: 436
Lokalizacja: Legionowo
Smokudg napisał(a):
JasioBialyMurzyn napisał(a):
9InchTool napisał(a):
Obrazek


Żenada. Ubolewam nad tym, że rewelacyjne auta, jakimi są BMW cieszą się powodzeniem u zbyt dużej ilości kmiotów, buraków, chamów i prostaków.


:lol2: :jump: :lol2:


Serii 3 i 5 do rewelacyjnych nie można zaliczyć, bo 3 to bolid typowego dresa a 5 ani to luksusowe ani dresiarskie. Co innego gdy zaczynamy mówić o serii 7.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: So lis 02, 2013 1:02 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 03, 2008 4:27 pm
Posty: 1649
Lokalizacja: Dą…browa Górnicza
Siódemki są nawet spoko, ale bez przesady, że bmw to są rewelacyjne samochody. Albo śmigają nimi buraki albo paniusie albo prezesiki, którzy myślą, że bmw są fajne :P I nie kieruję się tutaj stereotypami a tym co widzę na ulicy.

_________________
"Wars come and go but my soldiers stay eternal" - Tupac Amaru Shakur

"On the seventh day God created the HEMI"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: So lis 02, 2013 9:28 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
BMW są fatalnymi samochodami. Nie mówię pod kątem przekonań, upodobań .. czy tego kto nimi jeździ. Mówie pod kątem technicznym, pod kątem trwalości itd.
No masakra. Tyle co beemek sie nanaprawialiśmy ostatnio - sypią sie jak stare dziwki. Nie wazne czy rocznik 93 czy 97 czy 99 czy 2000 czy 2004. Psuje sie w nich wszystko !
Zawieszenia, skrzynie, silniki, ukl. chlodzenia, sprzęgła. No po prostu wszystko. Każdy samochod sie zużywa .. w każdym cos sie wymienia ale te beemki to jakas masakra. Dobre to byly w latach 80 - później dopadł je jeszcze większy kryzys niż inne marki pokroju Mercedesa. Siódemka fajna? Powiem tak - E32 ma cos w sobie ale .. nadal jest rozciagnietą trójką. Ta kolejna? A idź Pan w @#$! - plastiki jak w amerykańcach, skóra nie przypominajaca skóry, siedzi sie nadal jak w trójce.. POdobaly mi sie do puki nie przesiadłem sie do takiej wprost z S-klasse. Wiałem czym prędzej z niej.
Nowa siódemka już jako tako jest limuzyną .. ale i tak jest fatalna. Ciagle każe coś człowiekowi robić. Tu zapinać, tam przełaczyc ... Ice Cube leci a ta dziwka mu przerywa ciagle w głosnikach. A jak ją prowadzisz to .. równie dobrze mozesz nie prowadzisz bo nie czujesz, ze jedziesz samochodem...

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Humor
PostNapisane: So lis 02, 2013 10:13 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 27, 2009 6:32 pm
Posty: 515
Prolog mały: miało być raptem kilka zdań, a wyszedł cały bełkotliwy esej. W każdym razie ja się dobrze ubawiłem, liczę i Wy również więc konwencja działu humor nie została naruszona :lol:



Naprawdę chcecie gadać dalej o BMW? Ok! :=D

Wysunąłem tezę, że w mojej ocenie BMW to rewelacyjne auta (co samo w sobie jest opinią) i żeby nie być gołosłownym dorzuciłem jeden argument, żeby dać bazę do spójności logicznej i uzasadnienie dla opinii, a mianowicie, że jakość aut marki BMW w stosunku do ceny wypada bardzo korzystnie. Teraz, żeby podważyć opinię, że BMW jest rewelacyjną marką należy podważyć ten argument.

Wyraźnie rozgraniczyłem tezę i argument od faktu, że marka BMW posiada klientelę częściowo w środowisku ludzi o wątpliwym poczuciu dobrego smaku, taktu i ogólnie dobrego wychowania :P Czy to jest argumentem przeciwko autom BMW? Nie, bo to nie BMW robi z ludzi chamów, tylko spora część chamów kupuje BMW, bo umożliwia ono realizację ich niskich aspiracji życiowych jak budowanie poczucia własnej wartości i ewentualną prokreację poprzez np. jaranie opon przed przystankiem pełnym wiejskich dziewek oczekujących na mało komfortową podróż komunikacją państwową. Umożliwia realizację z powodu relatywnie dobrej jakości wykonania, która pozwala na takie zabawy minimalizując jednocześnie nakład kosztów. Czy takie zabawy prowadzą do obniżania jakości aut dostępnych później na rynku wtórnym? Tak, a dlatego że chyba wprost proporcjonalnie mają się do siebie spadek ceny i szansa że pójdzie w ręce jakiegoś wariata, który auto zrujnuje. Czy jeżeli auto przez cały okres użytkowania zostanie w rękach człowieka - nie taboretu, potencjał BMW zostanie lepiej spożytkowany? Tak, czego byłem co najmniej parokrotnie naocznym świadkiem, bowiem kilku znajomych posiada BMW, których historia użytkowania nie pozostawia wątpliwości i działają bez zarzutu.

Kolejny argument (pozwolicie że nie będę rozszerzał wypowiedzi na temat każdego elementu moich wcześniejszych postów), że jakość aut BMW jest wyższa nawet od jakości Mercedesów po 1999 roku (umownie), co ma uzasadnienie biorąc pod uwagę powszechną opinię (która jakby nie patrzeć jakąś podstawę mieć musiała) o tej drugiej marce choćby z perspektywy modeli takich, jak W220 czy W210.

A Wy mi k&%^ tu wyjeżdżacie, że BMW jest be bo jeżdżą nimi kmioty. A może przyjęło się niesprawiedliwe przekonanie poprzez skrót myślowy, że usłyszę (zazwyczaj wyraźnie i z daleka) a po chwili zobaczę pajaca w BMW, a nie zwrócę uwagi na spokojnie mijające dziesiątki BMW, którymi poruszają się w pełni stabilni psychicznie i intelektualnie obywatele? :P

Dlatego pozwolę sobie uznać, że moja argumentacja nie został podważona. :P


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL