Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:59 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 703 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tatuaże
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 7:26 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 17, 2004 3:13 pm
Posty: 4807
Lokalizacja: CHorzów
Siemka,
Załozylem topic, bo kiedys byl taki, ale znikl nagle z tego co pamietam, w temacie dawajcie fotki glownie swoich tatuazy i ciekawych stron z tym zwiazanych.
na poczatek JA, autor tematu :D
A wiec narazie mam portret mojej matki na lewej "piersi", prezent na jej urodziny 8) w poniedzialek ide wbijac igle w lydke na ktorej bedzie typowy oldskool- kosci do gry, karty (4asy naprawdopodobniej), piekna kobietka i gotycki napisik LOWRIDER.
Zas po wakacjach jak wsyzstko pojdzie po mojej mysli zaczynam tatuowac plecy (motywy kobiece i tematyka lowriderow- kobiety, impala i caddi na hydro etc.)
fotki dam jak porobie.
www.sauron.alpha.pl - studio tatuazu Marzana ode mnie z miasta( choc osobiscie nie przepadam, ale Balenko tam robil wiec niech sie wypowie 8) )
www.piercing4you.pl - strona studia tatuazu i kolczykowania DRAGON (moi ludzie, jedne z lepszych jesli nie najlepsze studio tatuazu na Slasku, i jedno z pierwszych, do tego najstarsze w polsce studio piercingu- dzieki za dziarki i znizki) 8)
http://www.tattoo.home.pl/ - dla mnie to mistrzostwie igly- Dereniowa
http://www.bmezine.com - ogolnoswiatowy serwis i piercingu, tatuazu i innych samookaleczeniach ( :-? :twak: )


pozdro

_________________
Hardcore Pride
Oldsmobile 98 Regency 403cui '79


Ostatnio edytowano Śr cze 01, 2005 7:29 pm przez seniorr, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Tatuaże
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 7:29 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 04, 2003 4:48 pm
Posty: 3301
Lokalizacja: Z Dupy Maryny
seniorr napisał(a):
na poczatek JA, autor tematu :D
A wiec narazie mam portret mojej matki na lewej "piersi", prezent na jej urodziny 8)




Wow
Pokaż 8)

_________________
Obrazek
"Nie dyskutuj nigdy z idiotą…, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 7:29 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 17, 2004 3:13 pm
Posty: 4807
Lokalizacja: CHorzów
Jak dorwe aparat to zrobie fotke, moze w przyszlym tygodniu.
pozdro

_________________
Hardcore Pride
Oldsmobile 98 Regency 403cui '79


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 8:38 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1855
Lokalizacja: Skierniewice
no u nas otworzyli już jakis czas temu studio i koles myślę, że zna się na rzeczy. za coś około 400 - 600 zł mgłbym ładnie sobie dziarną…ć plecy. pomysł był, że przd "opuszczonej" impali na szprychach tylko widać. po drugiej stronie tez jakis low low. pomiędzy nimi właśnie jako tło karty i kości do gry i na grze gotykiem, nie za duży napis lowrider.

drugi motyw to wydziargany przez plecy kręgosłup, rozerwany w jednym miejscu i z niego wystają…cy lolos, ale to już duzo zabawy.

trzeci pomysl zupelnie nie zwiazany z lowami. pomiedzy lopatkami, lekko zaokrą…glony napis Mata, oczywiscie gotykiem, litera na wysokosc okolo 7-8 cm, zalezy jakby to wyszlo. nad calym napisem, lekki tribal, zakonczony na karku. po bokach po tribalu, i jeden tribal pod napisem, schodzą…cy w dł plecw.

jednak, niezależnie w ktrym kierunku bym nie chciał pojsc, rozchodzi się tylko o kasę i o rodzicw, bo nie są… za tym pomysłem :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 9:11 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 06, 2004 8:13 pm
Posty: 615
Lokalizacja: Warszawa
nie powiem, zawsze się jarałam dziarami...ale :lol: pomna słw pewnej pani, ktra powiedziała, że dziewczyna tatuuje sobie na piersi rżę a jako kobieta ma już lilię chyba pozostanę bierną… wielbicielką… :lol: :lol: :lol: :D

_________________
Beautiful.
Intelligent.
Talented.
Cool.
Honey.

www.bykom-stop.avx.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 9:27 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 17, 2004 3:13 pm
Posty: 4807
Lokalizacja: CHorzów
Ppo pierwsze nikt nie zrobi dobrze za 600PLN calych plecow, chyba ze po znajomisci i po kosztach studia, po drugie ja raczej jak mialbym juz tatuowac sie poza Dragonem to tylko w miejscach ktore wyrobily sobie renome...po czwarte zycze szczescia z tatuazem na kregoslupie i innych kosciach :lol: :lol: tatuaz musi byc przemyslany, to nie kalkomania z kaczora donalda, to powazna ingerencja w cialo na cale zycie, tatuaze maja okreslac to kim jestesmy, wiec nie jestem za tribalami (no chyba ze u kobiety na krzyzu badz w tych okolicach) etc. takiego zdania jestem, jako ze z tatuazami mam stycznosc praktycznie dziennie, i widzialem juz nie jeden tatuaz zrobiony przez "miejscowego mistrza", a znam nawet pewna pania ktora tak sie zapedzila ze na kregolsupie wytatuowala sobie kawalek tekstu Method Mana z jakze cudownie napisanym- tutaj cytuje "HEVAN" zamiast Heaven... zycze szczescia w coverze tego bledu
E tam Daga.. na piersiach u kobiety to dobrze wygladaja kocie lapki jak u Eve :lol:
8) pozdro


EDIT: zadne studio tatuazu nie okresli Ci ceny tatuazu, wiec nie wiem jakim sposobem mistrz z miasta Maty okreslil cene dziary na calych plecach na 400PLN, bo za taka sume to wytatuowalem sobie portret matki ktory ma 15cm dlugosci....

_________________
Hardcore Pride
Oldsmobile 98 Regency 403cui '79


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 10:04 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 12, 2003 12:49 pm
Posty: 665
Lokalizacja: Gliwice
seniorr napisał(a):
tatuaze maja okreslac to kim jestesmy, wiec nie jestem za tribalami (no chyba ze u kobiety na krzyzu badz w tych okolicach) etc.


Zdecydowanie się zdadzam.....niby to tylko element dekoracyjny, ale wydaje mi się, że powinien coś wyrazać, a nie być tylko 'pustą…' ozdobą….....

Co do cen to nie wydaje mi sie, żeby te podane przez Matę były realne....kiedyś w jakimś artykule wyczytałem, że obraz na całe plecy to koszt nawet 6 tys. złotych- w tamtym przypadku chodziło akurat o jakiegoś gościa z Łodzi, ktry chciał mieć na plecach fragment "Bitwy pod Grunwaldem"......

Aha, wypowiadam się jako zupełny laik, niespecjalnie interesują…cy sie tematem.....

_________________
http://www.kartonwork.pl/forum/album_pe ... er_id=3799 <------Moje modele...
....a tutaj reszta: http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopi ... 9374#99374
_______________________________
machu@op.pl
gangsta_86@o2.pl
nr gadu: 3961312


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 10:10 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2003 3:16 pm
Posty: 1670
Lokalizacja: Przasnysz
ja bym sobie strzelił flejmsy na rękach i wpltl sobie gdzieś v8 znaczek :=D ...ale nie jestem az tak odważny...chociaz moze kiedys...kto wie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 10:13 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 17, 2004 3:13 pm
Posty: 4807
Lokalizacja: CHorzów
A nie czytales tego przy[padkiem w Super Expressie? to bylo o Studiu Dragon z Katowic, znajomy ma wlasnie ten fragment bitwy pod Grunwalem, i nie kosztowal 6tys PLN :wink: skomplikowany motyw na cale plecy to okolo 50% tego na napisales...chyba ze ma sie uklady..
za duzpo ludzi dla mnie ma plomienie na rekach, i juz mi sie to znudzilo, wole totalny oldskool albo newschool, chociaz biomechanika tez zla nie jest..

_________________
Hardcore Pride
Oldsmobile 98 Regency 403cui '79


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 01, 2005 11:56 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 04, 2005 3:49 pm
Posty: 379
Lokalizacja: WrocłaW
robiłem swojego clowna w sauronie i jestem zadowolony-a przyznam,że w kwestii estetyki rysunku jestem pedancikiem.Generalnie wyznaję ,że old school rulez,ale tak na prawde żadko kiedy taki old school mi pasuje bo zazwyczaj sam projekt jest tak prymitywny ,że aż przykro na to patrzeć :wink: (na myśli mam 50-60 lata).Studia nie będę reklamować bo można wejść sobie na ich stronę i poczytać osią…gnięcia(widziałem ostatnio o nim dość obszerny artykuł w jakieś polskiej gazecie o tatuażach.Bardzo jaram się stylem jakim pałają… się latynosi gołe- dupy,gangsterzy,klauny no i lowrider rzecz jasna 8) .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 2:50 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1855
Lokalizacja: Skierniewice
seniorr nie napisałem ze za 600 zł całe plecy wytatuować można. chodziło mi o napis z moją… xywką…, że coś kolo tego by kosztował. tatuaż tak jak mwicie musi być przemyślany, bo to nie tak, że zrobisz, znudzi ci się za jakiś czas i nie będziesz miał co z nim podziać. myślałem nad pierwszym tattoo jakimś nie za dużym, a potem o jego rozbudowaniu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 3:21 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 04, 2002 1:30 pm
Posty: 2683
Lokalizacja: W-WA
seniorr napisał(a):
po czwarte zycze szczescia z tatuazem na kregoslupie i innych kosciach :lol: :lol:


eeee tam, seniorr, nie przesadzaj. mnie siekali po kręgosłupie i po obu łopatkach i było git. dziar trzeba okupić blem i krwią… :devil:

pozdra

_________________
riding this 'til the wheels fall off


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 7:00 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 17, 2004 3:13 pm
Posty: 4807
Lokalizacja: CHorzów
nyguz napisał(a):
seniorr napisał(a):
po czwarte zycze szczescia z tatuazem na kregoslupie i innych kosciach :lol: :lol:


eeee tam, seniorr, nie przesadzaj. mnie siekali po kręgosłupie i po obu łopatkach i było git. dziar trzeba okupić blem i krwią… :devil:

pozdra

wiem, wiem bo sam bede mial tez na kregoslupie ale nie na calej dlugosci, ja tam zreszta kocham ten "bol" wbijanej igly..moze to masochizm? a jak ktos boi sie bolu jest masc znieczulajaca..
pozdro

_________________
Hardcore Pride
Oldsmobile 98 Regency 403cui '79


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 7:59 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 04, 2005 3:49 pm
Posty: 379
Lokalizacja: WrocłaW
kurde myślałem ,że to tylko mi te kucia pasowały ale widze Senior ,że nie jestem sam co do najbardziej bolesnych miejsc to żeberka myslę zapisują… sie w pamięci


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 8:43 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 17, 2004 3:13 pm
Posty: 4807
Lokalizacja: CHorzów
Nie tylko Tobie..moglbym godzinami lezec i byc klutym :D:D:D
a tak na powaznie to troche zwatpilem jak bylem na bialym tuszu, poniewaz znajomy pracuje tylko na najwyzszych obratach na maszynce i jakos tak... :lol: ale warto bylo...
i moge smialo powiedziec ze to uzaleznia predzej czy pozniej, ale trzeba znac umiar jak ze wszystkim..
pozdro

_________________
Hardcore Pride
Oldsmobile 98 Regency 403cui '79


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 703 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL