Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:32 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr maja 20, 2009 4:28 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
Witam
Nie bede sie dlugo przedstawial bo jestem na forum nie od dzis:)
Z racji ze w ostatnim tyg zglosilo sie do mnie z Lowridera pare osob z pytaniami odnosnie aut z USA postanilem zalozyc ten temat
1 Jakie auta sciagam?
wszystkie nie ma reguly nowe stare uzywane...generalnie wspolpraca moze polegac na 2 frontach...ty znajdujesz auto a ja mam sie tylko zajac logistyka (transport w usa, platnosc, wysylka do pl) lub druga opcja podajesz mi co Cie interesuje a ja uzywam moich zrodel do znalezienia Ci taniego dobrego auta
2 Skad sciagam
generalnie rzecz biorac cale usa ale preferuje midwest (chicago i i promien 300mil od niego) poludnie (suche auta z texasu i okolic) lub zachod (CA, Nevada). Najlepszym rozwiazaniem jest Chicago i okolice wtedy moge zapewnic inspekcje przez znajomego, inspekcje w dalszych rejonach po ustaleniu kosztow
3 Referencje
W 2008 r. sciagnalem ok 25 aut...na szybkiego referencji moze udzielic Mitrok (2 auta Mustang i riviera mysli o 3cim) Miras (1 riviera jego kolega michal 2 monte carlo) sir jesie 1 63 riviera ziomalv8 1 riviera skoworo 1lincoln saint64 1 volvo, Pan z Kosciezyny kupil za jednym zamachem 54,59 cadilaci i 59 lincolna
Oczywiscie sa tez klienci ktorzy brali czesci Grusiak, Mitrok, ziomalv8
4 Ile to kosztuje
generalnie zawsze jest to sprawa indywidualna z doswiadzczenia wiem ze pare razy bylo ze zamiast auta wybranego pierwotnie przez kupujacego proponowalem tanszy i czesto lepszy inny egzeplarz i moja marza czesto byla pokryta z zaoszczedzonych pieniedzy
5 Czym sie pasjonuje
auta nietuzinkowe..Mitrok kupil 72 GS z <40k mil, skowora lincoln 77 jak go kupowalem mial 27K mil, sprzedalem cadilaca 59 jeden wlasciciel polak z aktem kupna od dilera z1959 i foliami na siedzeiach, kupilem cadillaca zajetego dilerom narkotykow
6 opinie od klientow
jezeli ktos z moich klientow czyta ten temat zapraszam do komentow odnosnie aut, serwisu i przebiegu operacji
7 auta
pare zdjec czesci moich aut
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 24, 2009 9:47 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
Najnowszy zakup dla pana K. z Rzeszowskiego..CADILLAC ELDORADO CONVERTIBLE
http://s213.photobucket.com/albums/cc4/ ... c%20zloty/

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 25, 2009 11:57 am 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pn sty 05, 2009 7:15 pm
Posty: 31
Lokalizacja: GorzĂłw
Moje auto Volvo p1800s 1964r, to jest najmniejsze od Bujala-w ciagu tygodnia znalazl je i po miesią…cu było w Gdyni,juz zarejstrowane i czeka na gruntowny remont,zbieram czesci dziwne bo głównie ze stanów-znowu przy pomocy bujala.Myśle ,ze nadal bedziemy razem budowali cacko.saint64.Pozdrowienia dla wszystkich-posiadają…cych a zwlaszcza marzacych o autach-warto.


Ostatnio edytowano Pn maja 25, 2009 2:57 pm przez saint64, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 25, 2009 12:13 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pn sty 05, 2009 7:15 pm
Posty: 31
Lokalizacja: GorzĂłw
Ten krotszy adres jest leprzy/nie wiem dlaczego wzceśniejszy nie otwiera sie?/-http://www.classiccarsgorzow.pl/ pozdrowienia


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 25, 2009 7:29 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 30, 2003 9:51 am
Posty: 192
Lokalizacja: Gdań…sk
Hej.

Wycią…gnięty do odpowiedzi mogę tylko potwierdzić rzetelność Bujala jako człowieka z którym robiłem i robie interesy.
Przesłałem mu na konto sporawo gotówki bez widzenia go na oczy i na szczescie nie dał mi powodu bym sie o nią… zaczą…ł martwić.
Po gruntownym przejrzeniu auta w PL stan okazał się zgodny z opisem co tylko potwierdza mnie w przekonaniu iż dokonałem dobrego zakupu.
Moja współpraca z Bujalem trwa nadal i są…dzę że prędko się nie skończy.

Zgodnie z zasadą… panują…cą… na Allegro moge tylko polecić Bujala jako dobrego kontrahenta.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 04, 2009 10:24 am 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 12:00 pm
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa
No to i ja wycią…gnięty do odpowiedzi dorzuce swoje 3 grosze. Riviera jest zakupiona za pośrednictwem Bujala, Mustang którego już niestety nie mam również. Oba auta również bez widzenia człowieka na oczy i na żadnym z etapów nie było problemów. Sporo problemów było z cleniem mustanga, żą…dania o dodatkowe dokumenty i wszystko było uzupełnianie zgodnie z prośbami. Mój kolega ścią…gał (za moją… namową…) przez Bujala Magnuma i również wszystko wyszło modelowo. Człowiek konkretny, elastyczny i przede wszystkim uczciwy. Ponieważ udało mi się go w końcu spotkać gębą… w gębę to teraz już bez żadnych pową…tpiewań mogę go polecić jeżeli ktoś chce coś cią…gną…ć zza wielkiej wody, czy to auta czy części (Bujal, po tym wpisie licze na spore discounty przy dalszej współpracy :sauer: )

_________________
mitrok
www.weselneauta.pl
www.wynajem-lawety.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 04, 2009 10:01 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
mitrok napisał(a):
(Bujal, po tym wpisie licze na spore discounty przy dalszej współpracy :sauer: )

MIchal robienie z Toba jakichkolwiek interesow to jak wielki ogromny dyscount :D
kolejne 3,4 fury i ja bede Ci za to placil :wink:

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 17, 2009 4:01 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
kolejny 1976 cabrio kupiony przez Bujal78 za 5tyg w Koscierzynie

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 17, 2009 4:26 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 29, 2009 12:02 am
Posty: 48
Lokalizacja: ldz
Pytanko troche z innej beczki czy uczciwy pan Bujal :D trudni sie tez ewentualnym sprowadzeniem np low bike'a przy okazji sprowadzania jakiejs fury czy raczej nie zawraca sobie gitary. Pozdr

Ps. moze ewentualnie mialbys jakies namiary na tego typu stuff procz ebay'a


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 17, 2009 5:02 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
wrzucic do kontenera nie ma problemu...ale dojscia do tegos stuffu nie mam

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 18, 2009 9:23 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
kolejne 2 autka ida do warszawy
1959 cadillac
Obrazek
oraz 1955 cadi
Obrazek
Obrazek

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So cze 20, 2009 5:16 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
cadi coupe 55...juz w sumie w drodze do Polski
Obrazek

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N cze 28, 2009 1:01 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
kolejny Caddi w firmie B&P Monster Garage (zmiana nazwy z Bujal Monster Garage) z powodu dolaczenia wspolnika
Obrazek

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 29, 2009 8:39 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
cadillac zakupiony przez B&P Monster Garage w Texasie 28 czerwca 2009Obrazek

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lip 26, 2009 9:52 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
w tym tygodniu bedzie pewnie 3-4 nowe super futy..oto pierwsza z nich sciagnieta na uzytek wlasny
Obrazek

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 589 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL