Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:23 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 13, 2005 10:17 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 17, 2004 9:12 am
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław
Oto nowiutki nabytek: Syrena 105
przywieziona na lawecie:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale już po chwili pędziła o własnych siłach (kieruje mój kuzyn Tomek), trzęsło ...co zresztą… widać:
Obrazek

za nami tylko siwy dym, he, he. W środku moja dziewczyna Iwona - właścicielka autka:
Obrazek

tutaj Iwona próbuje swoją… maszynę:
Obrazek

Teraz trochę bliżej o aucie: rocznik 81, przez dwa lata stała na szrocie, ale po przywiezieniu potrzebowaliśmy dosłownie chwili, żeby ruszyła. Trochę pojeździliśmy...ale skończyło się sprzęgło. Aha zapomniałem napisać, że jeździliśmy bez hamulców...były zapowietrzone, a że nie mogliśmy się doczekać przejażdżki - odpowietrzanie musiało poczekać.

A na sam koniec najlepsze: Wyobraźcie sobie kobietę, która jest w stanie zrezygnować z pierścionka zaręczynowego na rzecz takiego auta...nie możecie sobie wyobrazić - no cóż właśnie taka jest Iwona, a ta Syrena 105 to Jej "pierścionek zaręczynowy".

_________________
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

[url=http://www.klasycznie.pl]www.klasycznie.pl[/url]


Ostatnio edytowano N gru 02, 2007 12:05 pm przez DAN-CTT, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 13, 2005 11:18 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 15, 2003 10:18 pm
Posty: 2022
Lokalizacja: ciechanów/w-wa
Syrenki sa sympatyczne i pogratulowac tylko... ciekawe co bedzie zamiast obrą…czek... warszawka ?? :sauer:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 14, 2005 8:24 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 17, 2004 9:12 am
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław
to nie przejdzie, ale postanowione już jest, że Warszawę też kupimy :=D . To tylko kwestia czasu i pieniędzy. Najpierw musimy wyremontować Syrenę.

_________________
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

[url=http://www.klasycznie.pl]www.klasycznie.pl[/url]


Ostatnio edytowano N gru 02, 2007 12:14 pm przez DAN-CTT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 14, 2005 1:30 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2003 3:16 pm
Posty: 1670
Lokalizacja: Przasnysz
pogratulowac krlowej no i oczywiscie kobiety taki skarb zadko sie zdarza :=D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 14, 2005 6:52 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 04, 2005 3:49 pm
Posty: 379
Lokalizacja: WrocłaW
spoko spoko ja wczoraj za to kupiłem borewicza
(125p stan igielka silnik od poldka skrzynia też przebieg silnika 17tyś. ) z tego samego rocznika co Twoja skarpeta :P


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 14, 2005 7:44 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 3:11 pm
Posty: 1251
No, no 8) Na szrociku taki sprzęt? Ho ho, gratuluje zakupu :D i w takim razie narzeczonej skoro lubi samochody :wink:
Pozdro :=D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 20, 2005 10:55 pm 
Offline
MEMBER

Dołączył(a): Śr lis 24, 2004 11:46 pm
Posty: 305
A ile wolaja za Syrene na szrocie?
myslalem ze to jest lux :-?

_________________
Nie chwalę się ilością… aut..........


SZCZURPRERIOWY


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2005 6:54 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 17, 2004 9:12 am
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław
To prezent, więc cena nie miała większego znaczenia.

Nie znam się dokładnie, ale lux miała biegi w podłodze, a ta ma przy kierownicy :=D

_________________
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

[url=http://www.klasycznie.pl]www.klasycznie.pl[/url]


Ostatnio edytowano N gru 02, 2007 12:14 pm przez DAN-CTT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2005 10:54 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 29, 2005 3:27 pm
Posty: 29
Lokalizacja: Ciechaną‚łw
super, tylko pogratulowac, jestem tez posiadaczem Syreny tylko o jeden numer mniejsza:P (104) no i o 10 lat starsza (1971) :wink: jestem ciekawy ile remont zajmie czasu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2005 11:06 am 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 3:11 pm
Posty: 1251
DAN-CTT napisał(a):
To prezent, więc cena nie miała większego znaczenia.

Nie znam się dokładnie, ale lux miała biegi w podłodze, a ta ma przy kierownicy :=D


No wiesz może to nie jest lux tylko sama 105 8) no chyba ze były robione jakies przerbki itd :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2005 3:14 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 17, 2004 9:12 am
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław
Remont trochę potrwa, wstępnie nastawiliśmy się na 2 lata. Pożyjemy zobaczymy. Plany są… mocne:
- obniżony dach,
- lekkie poszerzenie,
- zmiana silnika (jakieś 1,6 tylko jeszcze nie wiem z jakiego auta),
- felgi Mangels chrom,
- co do detali typu listwy, znaczki, a może też klamki - znikają…,
- chromowane lusterka,
- we wnętrzu zmiana foteli, kierownicy, najlepiej skórzana tapicerka,

uff, ale fajna skarbonka :=D

_________________
CHCĘ REMONTOWAĆ WAWĘ...

...ale najpierw remont Syreny

[url=http://www.klasycznie.pl]www.klasycznie.pl[/url]


Ostatnio edytowano N gru 02, 2007 12:15 pm przez DAN-CTT, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2005 3:36 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 3:11 pm
Posty: 1251
To za dużych planw to Ty nie masz :devil:
Lepiej to przemyśl z tymi przerbkami :wink:
ja bym proponował wzmocnić rame i wrzucić (jak się da) coś sensownego a nie jakieś 1,6 :devil: :wink:
Oczywiście obniżył bym ją… a może nawet bym w sadził w nią… tak zwane zawieszenie PNEUMATYCZNE :devil:
nadkola bym poszerzył tylko przednie, tylnie to bym zrobił efekt dwch błotnikw tzn. wklejenie jednego na drugi tylko ze to trzeba całe krawedzie z jednego wycinac, przyspawać do drugiego i takie tam bajery :wink: zmienił bym kratke wlotu aptrapy chłodnicy, zderzaki bym wychromował, z tyłu pomyślał bym na daniu rejestracji pod zderzak, lampy też trzeba by zmienić albo je tak przerobić żeby je "wcisną…ć" w błotniki :wink: całość bym pomalował na czarny matowy kolorek z niewielkimi konturami płomieni koloru czerwonego, felgi oryginalne bym poszerzył i pomalował na czerwono, a dekielki założył bym coś takiego jak miała w krtkiej serii Warszawa (takie jak w modelu 57 tylko że bez loga FSO-były wygładzone) tylko że albo bym zostawił je okrą…głe albo bym sprbował na nich płomienie wygrawerować 8) Oczywiście opony z bią…łym paskiem(nie nakładki- bo to beznadziejnie wyglada). Oczywiście ciemne szyby do tego :=D
środek:
- Czerono niebieska skra, fotele oryginalne, ale z pewną… przerbką… na kubełki tzn. były sprzedawane takie nakładki na siedzenia bez zagłwkw, wiec bym je założył do tego jeszcze na boki foteli wyprofilowac je na takie kubełki i obszyc czerwono niebieską… skurą…!
kanapa z tyłu tak samo obszyta, zreszta boczki tak samo i podsufitka cała niebieska z wyszytą… złtymi nićmi Syrenką… :=D
Deska rozdzielcza, prawie seryjna tzn. założył bym zegarek taki jak był w Wawie w miejscu pasazera :wink: w obudowie licznika. Licznik bym podswietlił jakoś np. na złto, zegarek rwniez, nie wspominają…c juz o wskaznikach wody itd.
Radyjko dał bym pod deske rozdzielcza, noi cały sprzet audio to juz zalezy od właściciela ale ja bym brał radio,wzmacniacz z firmy Caliber a głośnki oczywiście JBL, a ekrany z Blaupunkta, zmieniarke CD Pioneer 8)
No to tyle z mojej strony na temat jak widze sobie przerbkę Syreny!
Pozdrawiam :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2005 5:14 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 28, 2004 3:36 pm
Posty: 1855
Lokalizacja: Skierniewice
Kumpelek ty zartujesz sobie prawda?? bo jak nie zartujesz to ja bym nie chcial tego autka zobaczyc... czerwono-niebieska skora - powodzenia, kolory dobierasz swietnie. a do tego na zolto podswietlenie zegarow - tez malina. jeszcze zaloz wskaznik cisnienia turbiny i obrotomierz ze short shifterem :devil: . a no i pisze sie skora a nie skura, to tak na przyszlosc :devil: :=D :=D [/list]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2005 6:26 pm 
Offline
MEMBER

Dołączył(a): Pt lis 26, 2004 10:45 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Warszawa
Ja proponuje silniczek z Kadeta GSI... już była Syrena z takim silniczkiem i bardzo dobrze się sprawował poza tym że miała prawie całe podwozie od Kadeta heh...

Co do wyglą…du to nie rb tego co mowi Kumpel :lol:

Najlepsze będą… przerbki w stylu Syreny RMS 8)

Obrazek

Obrazek

A zresztą… poco mowa o przerbkach skoro Syrena jest najładniejsza, gdy jest seryjna 8) :=D

_________________
gg-5156442


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 21, 2005 6:28 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 24, 2004 3:11 pm
Posty: 1251
Mata napisał(a):
Kumpelek ty zartujesz sobie prawda?? bo jak nie zartujesz to ja bym nie chcial tego autka zobaczyc... czerwono-niebieska skora - powodzenia, kolory dobierasz swietnie. a do tego na zolto podswietlenie zegarow - tez malina. jeszcze zaloz wskaznik cisnienia turbiny i obrotomierz ze short shifterem :devil: . a no i pisze sie skora a nie skura, to tak na przyszlosc :devil: :=D :=D [/list]


Nie, nie żartuje :wink:
Czerwona i niebieska- oryginalna skra(tzn. w oryginale to nie była na 100% skra ale to szczegł) w Syrenkach- taka była montowana czyt. takie kolory 8) Jak juz chodzi o konkrety to w 104 czasem była montowana niebieska skra ale nie zawsze.A w 105 widziałęm bordową… albo czerwoną… :)
A poza tym o gustach się nie rozmawia- to tak na przyszłość! :devil:
Turbina w Syrenie :cool2: i co jeszcze mą…drego mi powiesz? :devil: A no pewnie pisze się skra a nie skora/skura :devil:
A jak tam Mata Twj rowerek? :devil:
Pozdrawiam :=D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL