Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:30 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lis 24, 2012 2:13 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 21, 2007 4:43 pm
Posty: 158
A

_________________
warszawa custom


Ostatnio edytowano Wt lis 27, 2012 10:07 pm przez -RX-, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lis 24, 2012 7:17 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
Wygląda jak CIę mogę :) Wręcz bardzo fajnie tylko o co chodzi z tą kolumną kierownicy i plastikami na niej? wygląda to paskudnie.
Kładziesz babke? Prosi się o to.

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lis 24, 2012 9:17 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr wrz 21, 2011 11:53 am
Posty: 261
Lokalizacja: Vienna, Austria
te plastiki i przełącznik świateł od VW psuje klimat, ale reszta w pytę :D

_________________
www.shadowmedia.eu | www.facebook.com/shadowmedia.eu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lis 24, 2012 9:43 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Wt mar 24, 2009 8:15 pm
Posty: 87
W środku brakuje jeszcze tylko kolorofonu,ale pomijając wnętrze fajny projekt ,przedni zderzak nie pasuje zwłaszcza jak się widzi tylny jednocześnie. Wiem ile to kosztuje pracy i każdy robi jak mu się podoba więc SZACUN.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N lis 25, 2012 12:15 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 27, 2006 11:03 pm
Posty: 367
Lokalizacja: 100lica
Wnetrze moim zdaniem do mocnych poprawek ale na zewnatrz tylko gleby brakuje i fura super!

_________________
'53 bel air rat --> viewtopic.php?f=36&t=7403


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N lis 25, 2012 1:05 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 21, 2007 4:43 pm
Posty: 158
zderzak będzie orginalny poszedł do chromowania Kolumna z kierą chwilowa Czekajcie na efekt końcowy gleba bedzie ale najpierw musze zrobić jazde próbną

_________________
warszawa custom


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N lis 25, 2012 10:30 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 30, 2006 11:13 pm
Posty: 325
Lokalizacja: Lodz
kawał ciekawej roboty - gratuluje i ciesze sie, że ten projekt nie umarł, również czekam na zdjęcia spod machy, dlaczego nie automat? zostawiłbyś kanapkę i byłby czad ! łatwiej zapiąć amata niż manual :-) no i oponki chłopie powyżej 255 nie schodź :devil:
super gratuluje !

_________________
ŻUK V8 5.0 http://www.topgear.com.pl/zuk-v8-sok-zuka-zdjecia,zuk,zdjecia,1154


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn lis 26, 2012 9:16 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 21, 2007 4:43 pm
Posty: 158
teraz byłby automat ale co poradze dawca miał manual zaluje nie powiem kanapa by byla Co do oponek mają mi podesłac surówke obreczy na opone przód 215 tył 245 zebym mogł wspawać środek od warszawki i ustawić własne et

_________________
warszawa custom


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lis 27, 2012 3:28 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 20, 2011 7:27 pm
Posty: 74
Lokalizacja: W domu.
Wszyscy ci radza, to i ja powiem. Gleba gleba, ale szerokich opon jej bym nie dal. A juz w ogole zadnych szerszych w tyle, i chudych w przedzie. Jak jest, z bialym paskiem i bieznikiem z "epoki", bo nowe opony, czy raczej takie jak na zdjeciach psuja cale auto, ilez to jezdzi kapitalnie zrobionych fur na oponie z takim masakrycznym wzorem. Jak babcia w trampkach.

Nie jestem tez fanem grilla. Kupa miejsca na durackie wymysly, chocby kly od zderzaka garbusa, a nie takie paytczki. Zapal masz, zrobil bym a sie nie zastanawial. Albo z jakigos inego "zlomu", co to malo aut ma ciekawe zderzaki, albo grile? Nawet uciety w srodku i zespawany na nowo zderzak 125p z klami w rownym odstepie by wygladal ciekawiej.

O wnetrzu sie nie wypowiem wiecej niz "na szczescie z wierzchu nie widac", ale to twoje Auto, i ty musiz z tym zyc...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lis 27, 2012 10:09 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 21, 2007 4:43 pm
Posty: 158
LUDZIE NIE CZYTACIE POSTÓW KTÓRE PISZE NAPISAŁEM ZE ZDERZAK POSZEDŁ DO CHROMOWANIA A TEN NA CHWILE A TU GOŚCIU WYSKAKUJE Z JAKIMŚ OD MALUCHA , PISZECIE GLEBA A PISAŁEM ZE KOŃCZE AIRIDE I BEDZIE A TU CIĄGLE O GLEBIE czEPIACIE SIE ŚRODK A ONO NIE SKOŃCZONE
sORY ALE SIE ZDENERWOWAŁEM I LIKWIDUJE WSZYSTKIE ZDIĘCI pOCZEKACIE NA KONIEC PRAC WTEDY WSTAWIE ZDIĘCIA

_________________
warszawa custom


Ostatnio edytowano Wt lis 27, 2012 10:54 pm przez -RX-, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lis 27, 2012 10:33 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
Nie ładnie tak pić przy wtorku :)
Po cóż to oburzenie ?
Wystarczyło zwrócić uwagę, ewentualnie zjebać i już.

O air było przypomnieć - mogliśmy już zapomnieć przez te kilka miesięcy bez updateów.

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lis 27, 2012 11:14 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
:gupek: :gupek: :gupek: :gupek: :gupek: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :hallo: :hallo: :hallo: :hallo: :hallo:

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lis 29, 2012 9:34 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 20, 2011 7:27 pm
Posty: 74
Lokalizacja: W domu.
-RX- napisał(a):
LUDZIE NIE CZYTACIE POSTÓW KTÓRE PISZE NAPISAŁEM ZE ZDERZAK POSZEDŁ DO CHROMOWANIA A TEN NA CHWILE A TU GOŚCIU WYSKAKUJE Z JAKIMŚ OD MALUCHA


To czytaj ze zrozumieniem do cholery, albo na trzezwo, nie pisalem o zderzaku w przedzie tylo o Grillu. Te chude patyczki ni w pipe ni w oko, a widze ze nie odwalasz fuszerki, i masz ochote na to auto to stwierdzilem ze mozna by zmontowac tzw. floating grille. A zeby nie kosztowalo to niewiadomo ile kasy, mozna sobie taki grill z zebami jak w Amerykancach zmontowac z PRLowskich czesci. Taki duzy fiat ma zaokraglone konce zderzaka, idealnie by tam wpasowal bez zbednej rzezby, wyciac srodek bo przeca nie zlozysz go tak zeby byl na tyle szeroki zeby wlazl w morde, spasowac na szerokosc grilla warszawy, zamontowac nie wiem, 5-7 chromowanych, blaszanych klow ze zderzaka, i miec o tak o:

Obrazek

Pozatym to twoje graty, czego sie goraczkujesz? Co ty debil jestes? Zrobisz jak ci sie podoba, ludzie sa podjarani bo ile to Wawek skonczylo z obcietym dachem i na tym ostygl zapal budowniczych? Jak na moje oko to jedna z moze 3 prawidlowo pocietych i zlozonych do kupy. Pozatym to forum, i czy chcesz czy nie, pokazujac takie graty nawet taki bez auta i pomyslu costam chce dopisac zeby potem powiedziec ze "pomagal", albo cholera wie co.

A wnetrze. Pisalem i ja twoja bajka, twoje podworko. Pokazujesz, cieszysz sie i dobze, a ze ludziom siedzenia jak do Toyoty albo Scorpio nie pasuja w obraz Wawki... No coz. Trzeba z tym zyc, i olewac jak to twoja wizja, albo zapytac sie co nie tak.

Tak samo z ta gleba. Kazde Auto ma isc w dol na tym forum, i co sie dziwisz ze ludzie nie czytaja postow z przed 5 lat? Pozatym ja mam w dupie twoja glebe, a denerwuja mnie opony. Ale te opony denerwuja mnie. Mialbym kupic to auto, to bym jako pierwsze wysudal te gowniane nowostare gumy na rzecz firestonow albo cholera wie czego, aby z bieznikiem z epoki. Tak mam, i wyjebalem na smietnik takie gumy, bo psuly mi samochod i kupilem prawidlowo bieznikowane. Bo tak mam. Lubie i chce. A co ty zrobisz to znowu twoje wlasne uznanie i twoje pomysly.

Wyluzuj, albo napij sie wiecej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lis 29, 2012 9:09 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
masz więcej takich fajnych wizualizacji??

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lis 29, 2012 9:53 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 20, 2011 7:27 pm
Posty: 74
Lokalizacja: W domu.
Mam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL