Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N mar 13, 2011 9:18 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 21, 2007 4:43 pm
Posty: 158
D

_________________
warszawa custom


Ostatnio edytowano Wt lis 27, 2012 10:16 pm przez -RX-, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N mar 13, 2011 10:36 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
tapicerka je ladna ale ...sory za male ale, :=D ale do koloru wawy ci to bedzie pasowac?

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N mar 13, 2011 11:32 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 21, 2007 4:43 pm
Posty: 158
whiskeyrodz napisał(a):
tapicerka je ladna ale ...sory za male ale, :=D ale do koloru wawy ci to bedzie pasowac?


zdjęcia robione telefonem więc w rzeczywistości troszkę są inne odcienie
Czekaj efektu końcowego tapicerka była dobierana do pasów , felg i detali wewnętrznych
Wyśle ze po skończeniu wyjdzie ok

_________________
warszawa custom


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn mar 14, 2011 11:31 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 16, 2009 5:21 pm
Posty: 265
Lokalizacja: WrocłaW
Zestawienie czerni,czerwieni i beżu jest już tak przemielonym tematem,ze chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości,ze nie będzie to ze sobą grało.
Powodzenia w pracach RX ;)

_________________
http://www.elbalenko.blogspot.com
http://www.volksfink.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn mar 14, 2011 12:52 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 17, 2009 9:50 pm
Posty: 213
Lokalizacja: stettin/glasow
a mogla byc krwista czerwien.... bo takie zestawienie mi sie ze slubowozami niestety kojarzy. anyway - kibicuje projektowi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn mar 14, 2011 7:30 pm 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt paź 17, 2006 9:13 pm
Posty: 766
Lokalizacja: Wojkowice
kazdy robi pod siebie a nie dla publiki wiec panowie koniec komentarzy typu nie taki kolor

_________________
Warszawa 223 2.9 V6 1970r Klementyna V6
Warszawa M20 1957r
Ford Scorpio mk2 2.3 1997r


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt mar 18, 2011 12:16 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
pod siebie robi 2 starych tetrykow :=D

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N maja 29, 2011 9:11 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 21, 2007 4:43 pm
Posty: 158
P

_________________
warszawa custom


Ostatnio edytowano Wt lis 27, 2012 10:17 pm przez -RX-, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 03, 2011 4:05 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Wt mar 24, 2009 8:15 pm
Posty: 87
projekt bardzo zaawansowany technicznie i za to szacun trzeba mieć jaja
jednak wygląd końcowy może rozczarować cała nadzieja w feldze
zaczyna wyglądać jak podróbka wawy z legionowa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 03, 2011 8:30 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 11, 2010 12:13 am
Posty: 44
Cytuj:
zaczyna wyglądać jak podróbka wawy z legionowa


No chłopie, teraz przesadziłeś. Nie wiem czy chodzi ci o tą czarną niby "lowrider" , jesli tak, to mnie oburzyłeś. tamta wawa to tandetny i kiczowaty tjuning. Przeczytaj sobie opis jak gościu ją "tworzył" (czytaj spier*&#$ł), jest na stronie cos ze skaczącą warszawą w tytule czy jakoś tak. Ten "konstruktor" czyli dizajner, to ktoś kto powinien brac sie za golfa a nie za wawe. brak w niej gustu, wnętrze kompletnie nie pasuje stylem, nakładki na pedały z bazaru, wiocha wioche goni (nie obrażając ludzi ze wsi). Zwróć uwagę jak robił chop top, zero wzmocnień przy odcinaniu dachu, w jego historii produkcji znalazłem taką perełke jak syrena cabrio z odchrympanym dachem - no comment. Nie bede sie rozpisywał na jej temat, ale widac ze gosc sie naoglądał gazet w stylu HotRod Magazine i teledysków wiec postanowił coś sklecić, bez żadnej wiedzy na temat custom works, zaopatrując sie przy okazji chyba w firmie jacky i tesco. Mimo wszystko udało mu sie zabłysnąć wśród domorosłych tjunerów spod znaku diody i 4 rur wydechowych, bo w Polsce HR są mało znane i zwraca uwage cokolwiek co jest stare, nawet ze spojlerami z allegro.

Co do projektu RX, to jest to o 2 nieba lepiej zrobione, zespawał bude zanim odciął dach itd. Mimo ze bedzie tylko v6 i siedzenia od scorpio (co dla mnie jest grzechem) to bedzie to chyba jedna z lepszych warszaw. Kazdy ma swoje zdanie, jednemu sie podoba kolor tapicerki innemu nie (w tym mnie), jeden uważa ze że v6 to już bulgot, inny powie to półśrodek (w tym ja) mimo że jak na polskie realia to już sporawy silnik i daje namiastke bulgotu, ale nie pozwole obrażać RX-a porównaniem do takiego warszawo-golfa jak ta skacząca remizowa tandeta


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt cze 03, 2011 9:55 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
Nikt RXa nie obraża tylko wyraża swoje zdanie do czego ma prawo, nie wiem tylko skąd w tobie tyle ogresji i dlaczego obrażasz Adama?
Ochłoń i popatrz jeszcze raz na te 2 Warszawy i odpowiedz sobie na pytanie czy na prawdę nie widzisz żadnego podobieństwa?

Masz rację że gość naoglądał się gazet, TV i się zainspirował i postanowił coś zrobić bez doświadczenia - i wiesz co, zrobił sam od A do Z lowridera, nie ciągnął gotowego kitu z US tylko zrobił go sam na częściach, które można kupić w PL. Dla mnie wielki szacun. Wiadomo, że pewne rzeczy można by zrobić inaczej, lepiej ale ta wiedza przychodzi wraz z doświadczeniem, detale - jednemu mogą się podobać innemu nie ale weź pod uwagę że to auto powstało 10 lat temu (wtedy jeszcze chyba nie było tesco w PL :devil: ), gdzie ty wtedy byłeś i co robiłeś :? Bo to że teraz trolujesz to widzę...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So cze 04, 2011 12:23 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 11, 2010 12:13 am
Posty: 44
Wiesz... agresywny nie jestem i nie wiem dlaczego sądzisz, że obrażałem Adama? Raczej jego auto. Jestem zdania, że nie każde auto w tym samym kolorze i z tym samym silnikiem musi byc kopią, tym bardziej kopią czegoś tak kiczowatego jak warszawa Adama. większość tematów na tym forum zawiera zdjącia aut które są podobnie zrobione do tego którego temat dotyczy. Chop top RX tworzy nietypową linię, jeszcze takiej w wawie nie widziałem a diabeł tkwi w szczegółach. Wychodzi na to ze warszawa chop top w kolorze czarnym jest juz na zawsze zarezerwowana :lol2: Moim zdaniem chlopak bardzo się lansuje (lansował), stoworzył nawet stronę o tym aucie (wykonana lepiej niz warszawa), gdzie pokazuje postęp prac, chyba myśląc że będzie miał poklask. Być może u Was (jego kolegów) będzie miał, ja patrzę na to chłodnym okiem i widzę że robił rzeczy w customingu niedopuszczalne i to chyba nie ulega wątpliwości. Nie jest to ważne, że robił to po raz pierwszy (o ile widziałem pokazywał swoje 2 poprzednie projekty). Jeśli czegoś nie umiem, to się tego uczę i nie koniecznie zalewam całą polske tym co ukleiłem. Trafił w niszę, bo tego w Polsce nie było i sie sprzedało, ale stawianie tego za wzór jest dla mnie po prostu komiczne. To tak jak byś usiadł do maszyny do szycia, uszył niechlujnie garnitur i potem wciskał go każdemu jako pierwszy Armani RP. Tym którym się podoba to osoby które które go znają, lub ktoś kto po prostu nie zna się na hot roddingu i takie jest moje zdanie.

"Znowu nie chcę być nieskromny, ale nasza „Wawa” cieszy się dużą popularnością. Była parokrotnie pokazywana w telewizji, opisywana na łamach gazet, poświęcono jej dużo czasu w pewnym programie motoryzacyjnym. Warszawa nadal wzbudza zainteresowanie, cieszy mnie , dbam o nią i udoskonalam ciągle."

Nie znam Adama, ale widać że chełpi się swoim autem i ma do tego prawo, ja mu tego nie zabraniam. Doceniam jego trud i czas poświęcony na budowe tej stuningowanej warszawy (bo tak powinno sie nia nazywać).
Moj post dotyczył jedynie porównania tych dwóch aut, pokazaniu różnic miedzy nimi czyli czegoś co kompletnie oprócz klasycznej karoserii i namiastki low ridera nie powinno się przewijać w tym temacie, bo dla mnie to dwa odmienne światy. Adam zrobił tjuning starego samochodu, a rx idzie w customa na poziomie dla bardziej wtajemniczonych (oprócz tapicerki i silnika).

Co do mojej historii to od 2001 do 2006r. pracowałem w niemczech w firmie która odrestaurowywała samochody i je przerabiała (głównie niemieckie i brytyjskie, ale też czasem francuzkie). Nie potrafie wszystkiego, ale też nie wciskam wszystkiego co kiedykolwiek zrobiłem. Teraz robię kolejne auto, tym razem dla siebie i dlatego się pojawiłem na tym forum, a nie dla tego żeby trolować. Po prostu nie mogłem stać obojętnie widząc że ktoś porównuje poprawnie wykonywane auto do lipnego "pierwowzoru", przepraszam że się odezwałem


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N cze 05, 2011 5:41 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Wt mar 24, 2009 8:15 pm
Posty: 87
Uważam że wawa z Legionowa to bardzo dobry projekt zwłaszcza na tamta czasy gdzie maluch kosztował 100 baniek .Pokazała coś nowego w Pl i ciekawego. Trzymam kciuki za ten projekt by nie okazał się nijaki . Osobiście zgadzam się z piotrasem.
w tej nie podoba mi się grill , rakieta i kierunki jednak jak będzie skończona może będzie fajnie.
(jak by wyglądała garbata z kierunkiem od sedana?)
jeżeli pozostanie w tej formie właściciel nie uniknie porównań do wawy z legionowa, ale co ja tam wiem
życze powodzenia .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N cze 05, 2011 7:28 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
stolica223 napisał(a):
Uważam że wawa z Legionowa to bardzo dobry projekt

A ja uważam dokładnie odwrotnie. Jak dla mnie mega porażka.
Ale oczywiście szacunek dla właściciela bo się napracował a to jest najważniejsze.
Ok wyraziliśmy swoje zdanie na temat wawy z Legionowa to może już nie ciągnijmy tego tematu. CHyba, że ktoś chce to niech założy specjalny temat w OT.
Ale patrząc na powyższe zdjęcia to podobieństwo jest ogromne. Tylko RX jest jeszcze z pracami na tym etapie, że może zrobić to dużo lepiej i z sensem.
Powodzenia :piwko:

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N cze 05, 2011 8:59 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 21, 2007 4:43 pm
Posty: 158
może odniosę się do tego co napisaliście Wiem że nie unikne porównana z warszawką z Legionowa ona była pierwsza Podobieństwo na pewno bedzie to nieuniknione Ja w swojej staram sie zachować zarys warszawki to ze migacze inne to tylko mój gust (mam oryginalne ale po założeniu wyglądały jak halogeny) co do kanapy to bardzo chętnie bym zostawił kanapę ale lewarek wyszedł na środku niej więc są fotele Moze teraz bym założył automat i kanape ale nie spie na pieniądzach a po drugie ma wszystko spasowane i tapicerkę zrobioną A ze warszawkę robie w wolnym czasie i wszystko sam dlatego wolno to idzie(brak czasu)
Ogulne moje załozenie jest takie poprawić warszawkę żeby jechała hamowała wyglądała i żadnej wyprawy sie nie bała

_________________
warszawa custom


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL