Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 4:04 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rooood
PostNapisane: Wt maja 20, 2014 7:51 am 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pt maja 09, 2014 8:11 pm
Posty: 2
Witaj jestem tym "kolekcjonerem" opisanym w poprzednim poście chciał bym się z wami podzielić wrażeniami z p.gerardem :sauer: i jego WARSZTATEM???? moje auto to buick century stanie z 1938 r. model 66c w wersji na specjalne zamówienie budowany w Letourneur & Marchand auto trafiło do warsztatu w stanie 70% ukończenia a wróciło do mnie w stanie kompletnej agoni i braku większości części które odnajdywałem przez ostatni rok a były one porozrzucane po wielu warsztatach w okolicach Mławy i Warszawy u , których p. gerard był także zadłużony a więc aby oddano mi części musiałem znowu płacić zwracam się do szanownych forumowiczów o jakieś informacje w sprawie p. gerarda , które mogły by być pomocne w odzyskaniu choć części poniesionych kosztów oraz zaginionych elementów auta jednocześnie oferuje swoją pomoc w. w. sprawie
kontakt-- bosman1954@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Rooood
PostNapisane: Wt maja 20, 2014 8:27 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
A takie ładne Gerard fotki wrzuca na FB .. :roll:

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Rooood
PostNapisane: Wt maja 20, 2014 7:22 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
Fajnie, że się ujawniłeś bosman.
Dalej pogadamy sobie na priv, nie ma co zaśmiecać tematu.
Powiem tylko, że temat się jeszcze nie zakończył bo ja kurestwa nie toleruje i łatwo nie odpuszczam.
Jeśli są jeszcze jacyś inni "kolekcjonerzy" to zapraszam na prv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Rooood
PostNapisane: Śr maja 21, 2014 11:38 am 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 30, 2005 12:00 pm
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa
Century z 38? Faajne auto... I aż żal dupe ściska że trafiają sie takie cfaniaki. Ja mam dwa speciale 37 więc jakbyś coś chciał technicznego konsultować to wal śmiało.

_________________
mitrok
www.weselneauta.pl
www.wynajem-lawety.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Rooood
PostNapisane: Cz maja 22, 2014 11:15 am 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Cz maja 22, 2014 7:03 am
Posty: 1
Witam.Mam na imię Robert , jestem posiadaczem W113 oraz kilku brytyjskich samochodów. Nie bardzo jest to dział dla mnie , ponieważ śledzę klasyki ,ale jak to mówią dodam swoje zdanie . Znam tego rzemieślnika od 9 lat, zrobił mi dwa auta(jedno cale , jedna blacharsko) i w zasadzie nie powinienem się wypowiadać bo mam dobre zdanie o nim, a w tym wypadku nie przystoi. Zaznaczam zaraz na początku , że nie pochwalam tego co się stało. Zaintrygował mnie Pan Bosman , którego autem byłem szczerze zainteresowany i śmiem stwierdzić ze przesadził Pan ze stwierdzeniem ,,auto było ukończone w 70 %,,. Poza tym firma L&M wykonywała poszycia skórzane , natomiast nadwozie zupełnie inna o czym możemy porozmawiać na priv.
Wracając do sprawy, uważam za absurdalne stwierdzenia ,ze facet się ukrywa , skoro w zeszłym tygodniu dorabiał mi część. Bankructwo jest przykrą sprawa, ale w tym wypadku wcale się nie dziwie , skoro kasuje się grosze przy takim rynku jaki mamy. Co do wymienionych gdzieś wcześniej warsztatów wokół Mławy ... ludzie to jest jakaś porażka.I tu sedno... pracując nad moja w113 a stan okresliłbym jako agonalny , pofatygowałem sie do podwykonawców Pana Gerarda. Mało że partaczyli robote ,to na domiar złego brali jeszcze od niego kase. Nie mogłem w to uwierzyć!!!! Nie dziwi mnie zatem , ze facet nie chciał za coś tam zapłacić, a póżniej na niego jechali. Koszmar. Na moim przykładzie powiem tak - w 2009 roku oddał moje dwa auta do Bydgoszczy, gdzie firma -stojąca w rankingu wykonywania poszyć skórzanych plasowała się bodaj ze na trzecim miejscu- w celu wykonania tapicerek i lakieru. Powiem tak , auta odebraliśmy zalane woda i zniszczone , ponad 40 kola zaliczki jaką wpłaciłem przepadło. Moja umowa opiewala na cała renowacje wiec koszty niestety poszły na niego. Kase otrzymałem choć później ale otrzymałem. Przytoczyłem tylko przykład jak można szybko przejechać się na renowacji pojazdów i stać się bankrutem. Pomijając to wszystko , nadal uważam go za dobrego fachowca i myślę , ze na pewno się Panowie dogadacie. Panu Piotrasowi współczuje ale mam nadzieje , że skończy się to wszystko dobrze .
R.Przybyszewski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Rooood
PostNapisane: Wt cze 03, 2014 8:37 am 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pt maja 09, 2014 8:11 pm
Posty: 2
witam panie Robercie gratuluje szczęścia w interesach z p. Gerardem ja niestety tyle go nie miałem i jestem sporo w plecy
jeżeli chodzi o ukrywanie się pana Gerarda przed zleceniodawcami to nie jestem osamotniony
Opisane na forum przypadki nie określały go jako złego fachowca a oszusta , który zobowiązał się do czegoś pobrał na to konto zaliczek a na koniec znikną i lub nawet umarł bo też takie słuchy chyba sam p.Gerard rozpowszechniał
wspomnę że do warsztatu oddałem dwa samochody marki buick pierwszy był ukończony w 2010 jednak ukończony to za dużo powiedziane mój przyjaciel , który go odbierał w ciągu kilku następnych miesięcy musiał wyłożyć w poprawę pracy p . Gerarda
ok 5 tyś. Euro mogę przedstawić rachunki oraz ekspertyzę niemieckiego warsztatu co do fachowości przeprowadzonych robót
tak że fachowiec z pana Gerarda pierwsza klasa szkoda tylko że po tym wszystkim jeszcze mu ufałem a nie zebrałem swoich klamotów i nie szukałem innego warsztatu
ps. jeżeli pnie Robercie chce pan podyskutować o autentyczności mojego pojazdu proszę o kontakt
pozdrawiam:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL