Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 2:15 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 30, 2009 8:16 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
whiskeyrodz napisał(a):
pib to ma byc doecelwo rat rod? ma miec jakies dokumenty i jezdzic po drogach czy tylko na zloty na lawecie? tak czy inaczej prubujesz zrobic cos na sile czyli koniecznie miec maske i blotniki czego w sumie powinnes unikac idac droga ratrodowa i usunac w 1 rzucie... i zepsules na tym fotoszopie caly wyglad auta..
podobal mi sie przedtem nawiazywal do rodow z usa a teraz idziesz w zla strone..bo on wyglada coraz gorzej czytaj zwyczajniej..co z tego ze maly silnik?to zrob jak ci mowilem cos wystajacego nad silnik ...a juz to brzydactwo z tylu tzn te niby nadkola...no prubujesz zepsuc cos co zaczynalo wygladac super..
to je twoje dzielo ale zal patrzec jak to zaczyna wygladac hehe :twak:

to bylo super


rat look czyli jedna z dwóch obok rost looka odmian stylu gdzie rod ma imitować stare orginały takie jak np. ten.. który jest autentycznym ścigaczem z solanek ... http://www.hotrod.com/featuredvehicles/ ... to_01.html ... więc juz na samym wstępie sam fakt posiadania maski był by uzasadniony ze wzgledów opływowości....... ale ja sobie raczej ideologii nie dorabiam tylko stwierdzam że maska nie oznacza odejścia od stylu ...... teraz inna kwestia czy komu się to podoba czy nie ..... nie będę was na siłe przekonywał że tak jest lepiej

z chęcią… zobaczę wizualizacje z sama atrapką… ale ja aż takim magikiem w photoshopie nie jestem więc tu prośba

whiskey te błotniki od syreny z tyłu to sa tylko po to żeby zobaczyć doką…d ma sięgać atrapa żeby zobaczyć proporcje auta tam będzie zwykła prosta paka

nie na sile tylko proszę pamiętać ze to auto powstaje z niczego jak puzle to nie jest mod jakiejś bazy stą…d różne eksperymenty

no a już na koniec to powiem wam tak że na żywca z machą… auto nabiera lepszych proporcji ...bez niej buda była głównym elementem przytłaczają…cym resztę i wydawała się za duża dlatego tak bardzo chciałem ją… czopować teraz jest lepiej moim zdaniem

a na koniec wszystko i tak będzie rozdzielane atrapa od maski i całość od budy więc co zlot będzie inaczej a wogóle to kto powiedział że atrapek zmieniał nie będe jak rękawiczek wkońcu lusy to laska z pazurem... chyba nie uważacie że będzie się pokazywać wiecznie w tym samym

póki co ważniejszy problem jakie kolory pewne jest jedno blachy matowy podkład rama połysk i teraz jaka kombinacja

szary mat - czerw
czarny - czerw
piaskowy mat - czarny
piaskowy mat - zieleń

a może jakieś inne propozycje

alpa przednia zawiecha zostaje odkryta wiele rzeczy w tym projekcie jest niepewnych ale ten akórat jest ew bude do tyłu

a ty damian co tu robisz kiedy do polski wracasz buraku ;) z tej pedalskiej italii

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 30, 2009 8:19 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 22, 2002 1:00 am
Posty: 2589
Lokalizacja: W-wa
również zgadzam się z whiskeyem.
nie idz tą… drogą… co na ostatnich wirtualach siekniete. silnik ktory masz moze i maly, ale mozesz go fajnie zrobic i pokazac

_________________
http://www.chromowane.pl/ - CHROMOWANE.pl - felgi szprychowe OG Wire Wheels, opony z białym pasem, zawieszenia hydrauliczne i pneumatyczne HOPPOS
Chevy Belair 1973 Lowrider


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 30, 2009 1:19 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
ta fotke co zapodales w linku ok-ale to inne auto i jemu pasuje maska...bo to coupe ;):) a dwa to zdaje sie jest orginalne wsio od niego...a 3 dales akurat model ktoremu to swietnie pasuje a pamietaj ze to co pasujemu jemu nie musi pasowac twojemu bo masz zupelnie inna bude i robisz pickupa a to inne ksztalty...to ze atrapa ma maske nie znaczy ze musi ja miec po zamontowaniu... ja mam kupe zdjec i naprawde malo ktory pickup rod ma mache czy blotniki bo to nie pasuje po prsotu i wygladaja z tymi akcesoriami gorzej a i twoja nie jest za duza i nawet bez ramy wygladala super ;):)
i nie mow ze robisz z tego co znajdziesz bojakbys naprawde bral co ci wpadnie pod reke a nie patrzyl na wyglad to wyszlaby kupa hehe :=D

ajakbys sprobowal nie malowac a zostawiac takie elementy jak sa?

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 30, 2009 1:27 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 15, 2003 10:18 pm
Posty: 2022
Lokalizacja: ciechanów/w-wa
a ja zastanawiam sie jak wyjdzie te połą…czenie z innego jeszcze punktu widzenia bo sam grill jest zaokrą…glony i czy puszczenie machy rozszerzają…cej sie do budy nie zepsuje ogólnej cią…głości linii, chodzi mi o miejsce zaznaczone na obrazku :?

Obrazek


Jak by nie było to Twoj projekt pib i to Tobie ma sie podobac


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt paź 30, 2009 4:03 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
tak wlasnie w tym miejscu tkwi jedyny problem musze jeszcze bardziej rozcią…ć bo robi sie wklęsłe i psuje linie

co do malowania tez myslalem ale nie chce zeby byl taki laciaty ..... prawdopodobnie przed nalozeniem podkladu nie bedzie czyszczony dzieki czemu zostanie strukyura odłażą…cych platów z maski dziur i wżerów ale jednoczesnie będzie jeden kolor w różnych zmeczonych odcieniach bo inaczej zaschnie na rudej inaczej na czerwonej budzie a inaczej na zielonej masce

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 08, 2009 8:12 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
leader napisał(a):
coś mi się widzi że lusy będzie miała braciszka został już poczęty tylko nie wiadomo jak długo potrwa "cią…ża" i kiedy wyjedzie ???


Kurde to już nie jest zwykła epidemia tylko pandemia :devil:
Ależ to się mnoży. 3 bliźniak w drodze :)
Pod moim dachem wylą…dowała kabina od ZIŁa (swoją… drogą… to niezła kamanda Lublin, ZIS i ZIŁ). Kiedyś była to podobno wyrzutnia rakiet więc projekt pomimo tego, że jeszcze nie wystartował już został ochrzczony imieniem Катюша. Zbieram graty, jak tylko zacznę coś działać z Kaśką… zrobimy nowy temacik na forum.

Działaj Pib, konkurencja nie śpi :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N lis 08, 2009 9:48 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
normalnie moja ruda chyba musi się szlajać po nocach i pą…czkować

ale spoko u mnie cią…gle coś do przodu pozbierałem po szrotach trochu nowych gratów więc mam już kompletny układ pędny niestety nię będzie automatu jak w praprzodkach tylko manual obecnie rama jest w finalnym spawaniu

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 09, 2009 8:40 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 04, 2009 7:53 am
Posty: 30
Lokalizacja: pyskowice
a konkretnie z jakiego modelu Zila ta kabina :?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 10, 2009 9:28 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 16, 2009 5:21 pm
Posty: 265
Lokalizacja: WrocłaW
Pib......pewnie od ilosci koncepcji zaraz rozerwie ci dekiel,ale..........co do grilla -tnij bez dyskusji,co do koloru-zedrzyj farbe do zera,pomaluj bude czarnym polmatem bez zadnego podkladu,po jakims czasie jak bedzie buda na zewnatrz zrobi ci sie zajebista naturalna patynka z rdzawego meszku(mozesz wspomoc sie okladami z solanki) do tego czarne polmatowe felgi na klar no i bialy pasek na opnce (z chromowanymi srubami na feldze bedzie sie to dobrze wszystko komponowalo).Na drzwiach jakas mala grafika cos w stylu tego co zrobilem marcinowi w whiskeyrodzie.Dach bym tez obnizyl,bo troche jak kiosk ruchu wyglada :sauer: Pozdrowil,chlopaku

_________________
http://www.elbalenko.blogspot.com
http://www.volksfink.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 11, 2009 12:37 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
nielsuchajcie balenki od ma tgeraz wschodnio indyjskie zajawki z bombaju :=D :devil:

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 12, 2009 9:14 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 16, 2009 5:21 pm
Posty: 265
Lokalizacja: WrocłaW
a whiskey lata z mopem na glowie :devil: swoja droga do zakonczenia wschodnio indyjskich zajawek z bombaju zostalo mi juz kilka dni...........Pozdowil

_________________
http://www.elbalenko.blogspot.com
http://www.volksfink.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 13, 2009 9:12 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 16, 2009 5:21 pm
Posty: 265
Lokalizacja: WrocłaW
Z takich ciekawych kolorkow,ktore ostatnio bardzo lubie na kustomach to ciemny miedziany polmat z czarna felga i bialym paskiem rzecz jasna..................pomysl :wink:

_________________
http://www.elbalenko.blogspot.com
http://www.volksfink.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 13, 2009 4:26 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
za późno rama i koła bordo

buda, most tylny i belka piaskowy

drą…żki i resory czarny

Obrazek
Obrazek

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 13, 2009 9:01 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 15, 2003 10:18 pm
Posty: 2022
Lokalizacja: ciechanów/w-wa
moze to wina ką…ta pod jakim patrze na matryce, ale bordo to mi wyszło dopiero po mocnym odchyleniu ekranu a na wprost to dla mnie wrecz w róż wpada... ale licze ze to tylko wina mało realistycznego odzwierciedlenia koloru przez matryce :?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So lis 14, 2009 2:53 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
te zdięcia to komorka wyszla ciemna czerwien troche jasniej niz chcialem ale jest ok

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL