Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:31 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lut 26, 2010 11:27 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 14, 2009 1:38 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Gdynia
Taaaaaa, mi się to Camaro nie licząc malowania nie podoba :wink: ale całe jajo na tym że taka fura ma się podobać wykonawcy i już :jump: . A ten czarny 1gen Camaro to już paskuda przez te obleśne koła do potęgi :wink: , super bryka z felgami podpierdzielonymi od jakiegoś wózka z murzyńskiej dzielnicy :bejsbol: . Jak coś ma styl draga to niech ma też koła w tym stylu a nie jakiś badziew do lansu na dzielni. Oczywiście to moje zdanie i dobrze że nie każdy ma takie jak ja bo nuuuuda straszna by była :banan:
A właściwie to co w Zombi było wykombinowane z silnikiem że trzeba było z Camaro SUVa :wink: zrobić??????? Bo taka miska to chyba miała jakiś powód? No chyba że poprostu taki jego styl miał być i już.

_________________
GMC Vandura 95r 350tbi
Camaro 99r Z28 T56 FOR SALE
Zbieram kasą™ na klasyczne V8 ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 27, 2010 3:22 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
:? :=D :devil: :lol2: :guns: :kick: :wink: :burner: :bejsbol: :gupek: :gupek: :cool2: :goodl: :piwko: :worship: :taniec: :mad2: :hallo: :error: :machinegun: :banghead: :box: :banan: :burner: :burner: :guns: :jump: :hmmm: :lol2: :kick: ??? :? :=D :devil: :sauer: :twak: :olab: :cool2: :respect: :cool2: :gupek: :cool2: :luv: :cool2:

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 27, 2010 9:55 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:09 am
Posty: 151
Lokalizacja: kaszuby
whiskeyrodz napisał(a):
:? :=D :devil: :lol2: :guns: :kick: :wink: :burner: :bejsbol: :gupek: :gupek: :cool2: :goodl: :piwko: :worship: :taniec: :mad2: :hallo: :error: :machinegun: :banghead: :box: :banan: :burner: :burner: :guns: :jump: :hmmm: :lol2: :kick: ??? :? :=D :devil: :sauer: :twak: :olab: :cool2: :respect: :cool2: :gupek: :cool2: :luv: :cool2:


Każdy z obrazków mówi więcej niż 1000 słów :=D

Duchu, patrz na koła w swoim dupowozie :lol2:

_________________
Galeria
Cadillac Eldorado Convertible 1976
Cadillac Sedan deVille '85 [for sale]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 27, 2010 6:26 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 14, 2009 1:38 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Gdynia
No cóż :banan: , na koła w moich dupowozach przyjdzie czas :P , to że mi się nie podobają takie wielgachne felgi w pierwszej generacji Camaro które całą resztę ma jak wypucowana furka do wyścigów na 1/4 to raczej nie jest dziwne :wink:. Każdy robi jak chce i jemu ma się podobać :taniec:

_________________
GMC Vandura 95r 350tbi
Camaro 99r Z28 T56 FOR SALE
Zbieram kasą™ na klasyczne V8 ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 27, 2010 7:41 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
:=D
duchu gdanski to tak teraz bardziej serio..nawet niewiesz jak sie bardzo mylisz tak oceniajac tamto camaro 1 gena z ogrmonymi felami..
taka 1 sze rzecz-chcialbym miec kiedyklowiek w zyciu takie felgi chcialbym zeby mnie bylo na nie stac..takich felg nie kupisz sobie ot tak przynajmniej nie wtedy kiedy go robili..to felgna zamowienie zrobione tylko do tego auta..spojrz na ich szerokosc nie tylko wysokosc..marzenie scietej glowy takie moje..miec kiedys auto z takimi laczkami z tylu i czyms pod macha jak ten camaro..
bo ten camaro to jeden z niewielu...
chlopaki zrobili go ina droge ina 1/4mili
jezdza nim z przyczepka gdzie maja wszystko potrzebne na 1/4 mili zmieniaja tow szystkona torze i maja bardzo powtrzalne wyniki i wygrywaja wsycigi...
po czym wsiadaja do auta zmieniaja fele itd i jada kilkaset-lub tysiac i wiecej kilometrow na nastepone zawody..
jest to bardzo rzadkie osuagniecie miec auto super zachowujace sie na drodze robiace tysiace mil i jezdzace jednoczesnie na 1/4mili i wygrywajace i to w usa..
chcialbym byc kiedys posiadaczem takiego auta majacego takie mozliwsoci i taki wyglad obojetnie czy camaro czy np caddiego 69...

ipare fotek..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Ostatnio edytowano So lut 27, 2010 7:47 pm przez whiskykuztomz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 27, 2010 7:46 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2007 10:09 am
Posty: 151
Lokalizacja: kaszuby
Wiem że lekko poza tematem, podpowiedz z jakiego powodu rury powietrza idą w kierunku kabiny i wracją? Czyżby tam gdzieś był intercooler czy lodówka?

_________________
Galeria
Cadillac Eldorado Convertible 1976
Cadillac Sedan deVille '85 [for sale]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 27, 2010 10:43 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 14, 2009 1:38 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Gdynia
Whiskeyrodz mi się zwyczajnie takie wielgachne fele nie podobają zwłaszcza na wózku który jest szczytem moich marzeń motoryzacyjnych, ten Camaro jest prawie idealny, szacun za to co ci goście robią ale to że coś kosztuje furę kasy nie musi się podobać, opasły kapeć o szerokości walca i profilu jak w traktorze bardziej do mnie przemawia :wink: . Twoje Camaro też nie jest w moim guście z wielu powodów ale malowanie ma zajebiste i tym mnie ten wózek powalił :jump:, nawet nie myślałem że ten wózek może z takim malowaniem tak robić robotę, tak samo jak to że nie myślałem że ktoś w polsce takie wózki przerabia, na zawsze twoje Fbody będzie pierwszym Amcarem który mnie zwalił z nóg :szczena: . Ja wogóle mam popierdzielone w bani na punkcie Fbody :burner: .

_________________
GMC Vandura 95r 350tbi
Camaro 99r Z28 T56 FOR SALE
Zbieram kasą™ na klasyczne V8 ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So lut 27, 2010 11:14 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
nomi sie ze tak powiem znidzuly juz takie opony i fbody tez troche..ile mozna;P:) tylko te najceikwasze mnie intersuja juz teraz a tak to zwykle auto sie stalo bo duzo juz ich i ja mialem tez iles inawet dalej mam camaro 98 cabrio;):)
i nie chodzilo o same fele tylko o calosc..ale wracaja do felg to nieczesto sie wduje felge 20cali na 15 szeroka...niewiem czy opony wogule mozna sobie ot tak kupic...wiec samo to w sobie jest ciekawe i wyglada bardzo masywnie..

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn mar 01, 2010 10:10 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 14, 2009 1:38 pm
Posty: 72
Lokalizacja: Gdynia
Pewnie przyjdzie taki czas że sobie takie giga fele wstawisz do jakiegoś customa :wink:

_________________
GMC Vandura 95r 350tbi
Camaro 99r Z28 T56 FOR SALE
Zbieram kasą™ na klasyczne V8 ;-)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt mar 02, 2010 1:46 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 03, 2010 3:48 am
Posty: 49
Lokalizacja: Gryfino
pki napisał(a):
Wiem że lekko poza tematem, podpowiedz z jakiego powodu rury powietrza idą w kierunku kabiny i wracją? Czyżby tam gdzieś był intercooler czy lodówka?

whiskeyrodz napisał(a):
Obrazek



Ja rowniez. Sprezarka promieniowa napedzana mechanicznie (pierwszy raz w zyciu widze :o ) potem rura do wewnatrz i dopiero na dolot silnika :szczena:

_________________
https://www.facebook.com/pages/Old-Merc-Garage/618806288213349


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL