Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:19 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt mar 09, 2010 9:51 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
kiedys zaczelismy robic cos takiego..czyli plymoutha 50;):) :devil: ale znajomemu skonczyla sie para wiec daje i tu i jest w ogloeszniachjako kustom do skonczenia przeze mnie;):)
ciekawe co z tego wyjdzie bo jeszcze noeriblem takiego olgoszenia heheh pewnie dostane jak zwykle milion glpuich maili co mialo miejsce jak wsytawilaem na spzredaz...;P:) :=D

tak wiec tak to wyglada teraz ale czekaja go znaczne zmiany czyli totalna gleba progami na ziemi mysle o czarnym lsniacym szkle..;):) ewtnulnie inny pomysl pomarancozwy rozowy a moze karmazynowy? :? ?hehehe
wiadomo airride skora itd itp
zchopowany juz jest wiec to zrobione obiznony tez ale tylko na chwile ;):)lepiej nie wpsomniac jak heheh

tak juz stal troche ja robilem inne ...zreszta jak nitk nie wejdzie w robienie kustoma to itak zrobie sam...

jak napsialem w auckji jest okazja miec kustoma tazke jakby kto byl chetny dawac tu czy na priva..

a ze itak bedzie robiony to temat mozna zaczac ...potem sie roziwnie...

on byl wogule 4 drzwiowy..malo ciekawy..teraz juz wyglada super a po skonczeniu bedzie... :devil: :devil: :devil:

na zywoz reszta jeszce fajniej wyglada..


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


i stare filmiki;):) :=D






_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 10, 2010 10:50 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 06, 2009 11:58 pm
Posty: 234
Lokalizacja: Pogorzałe
to ja go chciałem kupic myślałem że sprzedany :roll:

_________________
french rat flathead v8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 10, 2010 2:19 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
czytaj uwaznie glabie ty jeden ...pisze wyraznie ze koledze sie skonczyla para i dla niego to robimy
a w tym stanie jak jest teraz nie spzredamy go-tylko w ramach dokonczenia projektu

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 10, 2010 8:41 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 07, 2006 5:51 pm
Posty: 1467
Lokalizacja: Poznań/ Ostrów Wielkopolski
Wygląda zajebiście x) tylko drzwi mogłyby być przedłużone, jako że już jest to "coupe"... ;) ale sylwetka wyszła bardzo ciekawa, a tył tego modelu to dla mnie cudo ;) Ciekawie by wyszedł w jakimś jaskrawym kolorku jak to mają do siebie Lead sledy... :)

Jakość filmików pod względem dźwiękowym nie powala, chyba że tylko u mnie auto brzmi ciekawie jedynie na niskich obrotach.

_________________
'82 Mustang 5.0
ex. '85 Ford Mustang 2.3l


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 10, 2010 8:47 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz maja 29, 2008 8:01 pm
Posty: 350
Lokalizacja: Barwice - PL ; Peterborough - UK
może dlatego slabo brzmi że siedzi tam aktualnie R6 ale z tego co jest w ogłoszeniu to docelowo ma V8 i to napewno będzie dobrze brzmiało :devil:

_________________
Daniel
ex Chevy Camaro LS1 5.7 V8
ex Chevy Caprice 5.0 V8


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz mar 11, 2010 1:35 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
:devil:
drzwi mysle nie ruszac chociaz kusi mnie suicide doors 2 albo i 4 jak w lincolnie..ale..i przedluzone drzwi i 4 drzwi moga zepsuc troche wyglad bo teraz to stalo sie coupe a nie sednaem 4 doors.. zonbaczcie jak linia dachu idzie ijakie sa proporcje -mozna je latwo zepsuc..to juz lepiej zrobic jezdzaca kanape przod tyl mocno zeby mozna bylo do tylu wsiasc..nic nie jest powiedziane do konca byc moze bedzie mial suicide nawet 4..;):)sie zobaczy :devil:
peirdzi jak pierdzi to stary z 50roku flathed 6 w rzedzie...hehe

zreszta on wogule dosyc malo kustomiasto wygladal w orginale jako 4 door;)to taka przykladowa fotka i niezbyt duzo ich rpzerobionych jest a calkiem jak widac hardcorowy kustom z niego moze byc..

Obrazek

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 17, 2010 12:51 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
A ja jestem za tym żeby te drzwi był dłuższe bo teraz to jak trabant troche wygląda ;)
W paincie przesunąłem nieco drzwi ... i było jeszcze gorzej. Efekt poprafił się gdy przesunąłem jeszcze dalej. Jak dla mnie na +
Obrazek

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 17, 2010 1:00 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
normalnie jakbys tu byl-akurat myslalem nad tym samym ale sui9cide doors :=D tak mysle..da sie wsiasc wtedy do tylu imaja normalne drzwi i suicide... jak takie dlugie zrobimy...bo teraz sie nie da heheheh :lol2:
zrob w paincie jak sa uchylone drzwi nomalnie i suicide jak juz sie angazujesz :devil:

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 17, 2010 10:25 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
Eee chu*&%o wygląda. Jak tył jakiegoś dostawczaka z lat 40 :P
hehe nawet jak na painta źle mi to wyszło :P
Obrazek
p.s .. takie rzeczy wyczyniacie a drzwi nie przedłużycie? no Marcin .... :kick:

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr mar 17, 2010 12:00 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
cos zle zes zrozumial...toz mowie ze wlasnie rozmyslalem nad tym przedluzeniem...i patrze a ty dales fotke heheh ...
to sie latwo robi w fotoszopie ladnie gada ale to sie wiaze od razu malym problem jakim sa szyby..bede musial zbudowac caly mechazim podnoszenia szyb dla tak dlugich drzwi..cotam tym idzie i dlugich szyb..rade damy ale pierdolenia sie bedzie ze chej..mozna by tez porobic trokjaciki z tylu i prozdu i wtedy szyba bdzie krotsza ale nie bedzie takiej fajnej dziury dlugiej z boku bez slupka..a propo slupka przy tkaim przedluzaniu czy robieniu z nich suicide a niemaniu slupka do dachu znowu robota zeby go usztywnic nas czeka...a mysalalem tez o 4 drzwiach normalnych badz suicide i bez klamek beda tazke tylko szparki by bylo widac..bez klamek efekt z boku wlasciwe sie nie zmieni ale za po otwarciu na osciez suicide 4 bedzie super efekt jak w starych linclonach..jak narazie wygrywaja te przedluzane...widzialem takich kilka w mercurych kustomach ale one maja inne budy troszeczke z boku...
no w kazdym razie ja tu siedzie glowe mam jak balon od myslenia i zakupow do niego... :devil:

w kazdym razie zdradze tyle ze bedzie blower pod macha a nizej i inne nowosci :sauer: :devil:

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt mar 19, 2010 10:07 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
:devil:

prawie skonczony tylko malowanie :szczena: :lol2:

Obrazek

:cool2:

hehe ana pwoaznie to rozbieram go do ramy ...nawet ta fotka juz nieaktulna :devil:

Obrazek

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt mar 19, 2010 10:24 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 10:07 pm
Posty: 316
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
:twak:

Ty to jesteś psuja jednak :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt mar 19, 2010 11:41 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 07, 2006 5:51 pm
Posty: 1467
Lokalizacja: Poznań/ Ostrów Wielkopolski
Po oponie na ostatnim zdjęciu widać najbardziej :P

Szczerze - zakochałem się w tej bryce... I przód, tył, bok... wszystko jest w moim oku cudowne kształtem. Jedynie co sam zacząłem to właśnie te drzwi bym przedłużył, suicide doors w tym wypadku już obojętne :)

Modlę się o jedno... żeby znalazł właściciela w Polsce.

_________________
'82 Mustang 5.0
ex. '85 Ford Mustang 2.3l


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt mar 19, 2010 11:55 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
on juz ma nowego wlasciela znalazl gona drugi dzien ...na koniec prac przedstawie :=D :devil:

juz kupilem mu sporo gratow perfomance idalej kupuje..i dzialamy zeby na lato zdazyc...

no ksztalt ma wyjebisty hehe ate opony to na smietnik itak ajuz lowrider jest haha pompujesz idzie w gore czekasz chwile sam idzie w dol super ta oponka lowlow :lol2:

nawet kolpaki juz ma i nie byle jakie bo kustomowe sam robie z 3 innych ;):)..beda wystawac z przodu poza obrys autka :=D

a drzwi pzredluzymy mysle tez..chvialbym tez zachowac taka dziure na szyby jak teraz bez slupka jak w caddych czy impali itd..to tez taka ciekwoastka qwusmie bo zawsze sa ramki i okienka male...

powiem wiecej..wymyslilem to dokladnie wczoraj jak zaczalem go rozbierac iluknalem na rame i zawieche sobie...rama bedzie malowana na metalik czarny lub grafit....a zawiecha docelowo ma byc wychromowana przednia...usune nadkola fartuchy ..nie bedzie ich...po otwarciu maski bedzie widac chevy sbc z blowerem demonem i zawieche + rame...wszystko technicznie na wierzchu wyeksponowane..tez tak nie robilem jeszcze.. :=D
kurde sam sie niemoge doczekac az skoncze :piwko: :cool2:

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt mar 23, 2010 8:34 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 30, 2005 5:39 pm
Posty: 391
Lokalizacja: Warszawa
whiskeyrodz napisał(a):
ajuz lowrider jest haha pompujesz idzie w gore czekasz chwile sam idzie w dol super ta oponka lowlow :lol2:


musisz to opatentować. ludzie tyle pieniędzy wydaja na pompy i akumulatory a okazuje sie że można inaczej i taniej :lol2:
a tak już na poważnie to śledzę projekt z zapartym tchem i życze powodzenia w pracach :D

_________________
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi
którzy mogą mnie po prostu pocałować w dupę


Ostatnio edytowano Śr mar 24, 2010 10:26 pm przez Osa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL