Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 10:48 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lip 31, 2010 11:44 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
Witam wszystkich
Pewnie obecnosc fana klasycznych (czytaj stock'owych) aut w dziale Customy i Hot Rody moze wzbudzac zdziwienie u paru osob ktore mnie znaja ale coz do pewnych decyzji w zyciu trzeba dorosnac :wink:
Bedac w Olesnie mialem przyjemniosc przejechania sie (na blotniku z Danielsem w dloni) Buickem 1950 Sedannete Wojtka ze Speedshopu. I tak chyba sie zaczelo :devil: Potem dlugo dlugo nic az ostatnio pojawil sie pomysl zgelbienia 58 Fleetwooda (konsultowalem wstepnie co i jak z Wiskey i Wojtkiem) ale ze wzgledu na unikalnosc auta dalem sobie spokoj. W zeszlym tyg niechcacy szukajac cadillacow natknolem sie na to cudo
Obrazek
szczenka mi troszke zjechala i spytalem siebie WHY NOT???
Niestety Cadillacow Coupe (a tylko takie bralem pod uwage) z lat 49-53 jest dosc malo i albo sa w tragicznym stanie albo kosztuja pow 10tys$ zaczalem sie rozgladac dalej
Kolejna aukcja byl ten Buick z Carson top'em
Obrazek
stwierzdzilem moze byc i zaczelem poszukiwania niestety 50tek w coupe a tym bardziej w sedanetce znowu brak:)
wowczas znalazlem moj najnowszy nabytek
Buick Roadmaster Riviera 2DR
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Auto bylo juz sprzedane na ebayu ale postanowilem zaryzykowac i napisalem czy da mi nr tel do kupca bo moze bedzie chcial odsprzedac
okazalo sie ze kupiec z ebaya nigdy nie zaplacil wiec auto bylo wolne...no i tak stalem sie jego wlascicielem
Co do planow:
-gleba i prace nad dachem a tu dwiie 2 drogi albo carson top albo obnizenie o 6-7 cali
-dodanie szperaczy
-praca nad stara tapicera
Obrazek
albo na wzor starej (na zdjeciu ponizej przyklad choc kolor wiadomo bedzie inny)
Obrazek
albo nowa
Obrazek
-lakier raczej nie bedzie to czarny mat a raczej czerwien
na zdejciu ponizej 53 roadmaster (brzydsze przednie lampy)
Obrazek
-co do silnika zobacze czy zostawie stockowy czy jakis custom

wstepnie Wojtek wykazal zainteresowanie projektem, pewnie Bartek zrobi jakies projekty graficzne, probowalem sie skontaktowac z Whiskey ale pewnie na wakacjach...any way bede wdzieczny za kazda porade zarowno fachowo techniczna jak i o osobistych wizjach takiego projektu
specjalne podziekowanie dla Eweliny i Mitroka za delikatne podkrecenie klimatu dzieki czemu zdecydowalem sie na zakup :lol2:

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 12:24 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 09, 2002 7:10 pm
Posty: 3044
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Praha
pjerwszy! i powiem. jestem na tak tak tak!:D

_________________
B.A. Baracus: They're closin'. They got us!
Hannibal: You never know.
B.A. Baracus: I do. We're almost out of gas.
Hannibal: Now, why did you pick a truck with no gas?
B.A. Baracus: 'Cause I liked the paint job.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 1:20 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
hehe dobre
na uropie znaczy sie siedzialem i czyscilem czesci silnika do malowania a tel byl w domu taki urlop sobotni :lol2:
1 telefon wykonal i mowi ze probowal skontaktowac sie hehehh :devil:

jest czas na to niech przyplynie

a co tuninga :lol2: to ja bym poradzil jesli moge nie ucinac dachu bo on w tym monecie wyglada bardzo ladnie ps tamten 1 szy caddy az za mocno ma uciety i za duza buda przy tym wychodzi..i tosamo sie stac z tym buickiem

glebe ttoatalnaaaa :=D bys chcial progami i zderzakami dotykac ziemi tak? to ci od razu mowie ze ucinanie dachu to przy tym pikus ..
najpierw zrobic glebe-zobaczyc jak prezentuje sie auto potem scinac dach
rysunki rysunkami a na zywo jest inaczej i tyle
ja bym wymienil na v8 np moze z vetty jesli ci kasy starczy..czasem moge takie zalatwic tu na miejscu bez sciagania
na telefon bujalu to itak bezsesnu to trzeba pogadac najlepiej na zywo i najlepiej z autem od razu zeby widziec co ijak a nie zgadywac
mozliwosci jest kupa czerwony mat to moim zdaniem bardzo zly pomysl bedzie wygladal jak kupa :lol2:
to juuz lepiej bujalu zrobic swietna stara patyne jesli chcesz miec bandziora...
mozna zsotaiwc stare kola mozna wsadzic 20cale mozna wyjebac nadkola cuda wianki mozna bujalu abys sie nie bal tylko ciac
itak mozna bez konca przynjamniej ja moge :=D

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 1:33 am 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
whiskeyrodz napisał(a):
hehe dobre
na uropie znaczy sie siedzialem i czyscilem czesci silnika do malowania a tel byl w domu taki urlop sobotni :lol2:
bujal ty dobry jestes 1 telefon wykonal i mowi ze probwal skontaktowac sie :devil:

heh zostawiam msg wiec czekam na call back...jest weekend wiec nie mece dupy ludziom dzwoniac do nich 10 razy
co do urlopu to calkiem ciekawy :wink:
whiskeyrodz napisał(a):
dzwonisz robic projekt w ten sam dzien co kupujesz heheheh
jest czas na to niech przyplynie

Whiskey jestem nowicjuszem wiec sie troszke tym jaram, taki wyjadacz jak ty juz tego nie czuje

co do reszty Twojego posta...wiem ze mozna wiele rzeczy dlatego chce rozmawiac z ludzmi ktorzy maja doswiadzczenie zeby czegos nie spier&^$$
co do koloru nie myslalem o czerwonym macie, i chyba nie chce miec bandziora takie jak z Twojej fabryki (ktore zreszta bardzo mi sie podobaja ale nie dokonca to chyba moj styl) co do silnika i zmian tech to nie ma byc demon szybkosci tylko auto do cruzu 45-50 mil/h wiec chyba sie nie warto pakowac w wydatki, co do dachu myslalem o obcieciu by miec cabrio na lato i ewentualnie nakladany top (miales tak w swoim aucie ktore bylo w chromach) wiem ze na tel sie custuma nie robi ale dzwonilem dzis i rozmaiwalem z paroma osobami co wogle mysla o tym konkretnym egzemplarzu, modelu i w takim celu dzwonilem do Ciebie ale chyba nie jest tak zle master ajt???

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 1:44 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
zle
akurat..kupiles bardzo ladne auto z ktorym bedzie wiecej roboty niz z innym autem;)
ja sie jaram kazdym robionym autem jak przestane sie jarac przestane robic...
powiem wiecej jaram sie nawet kupowaniem zajebsitego filtra powietrza ...
napsialem ci maila krotkiego ..
eee potem malowalem silnik i czesci ize dzwoniles zobaczylem wieczorem hyh...

a co do silnika-pewnie ze mozna zostaiwc stary ale przy duzych zmianach lepiej od razu wsadzic v8 nie musi byc z vetty tak sobe walnalem hehebo nic nie zastapi bulgotu v8..

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 8:37 am 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 7:56 pm
Posty: 152
Wybrałeś najładniejszy model i chcesz go ciąć?! W takim ładnym stanie i kompletny...?!
Jak Whiskey tnie swoje złomy to ratuje je od huty, ale to jest dla mnie barbarzyństwo. Daj znać jak dopłynie żeby można go było wykraść:)

_________________
MOPAR - My Old Plymouth Always Runs


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 9:44 am 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
BOB napisał(a):
Wybrałeś najładniejszy model i chcesz go ciąć?! W takim ładnym stanie i kompletny...?!

bez dachu tez ladnie wyglada :wink:
Obrazek
BOB napisał(a):
Daj znać jak dopłynie żeby można go było wykraść:)

jak zniknie mi z placu bede wiedzial gdzie go szukac :bejsbol: <joke>

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 8:07 pm 
Offline
OG MEMBER

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 9:48 am
Posty: 1530
Lokalizacja: Sulejówek k/W-wy
Auto jest przepiękne :) Dachu bym nie ciął, ale gleba moze mu wyjść na dobre. Szczere gratulacje...

p.s. i ta pikowana tapicerka - mistrzostwo świata. Ja bym zrobił glebę, tapicerke pikowaną czarną lub bardzo ciemna wiśnia i podobnie lakier. Na pierwszy rzut oka czarny, ale w słońcu piękna błyszcząca wiśnia... CUD !!!

_________________
samochody:
Chevy Blazer K5 79r. 327cui - projekt w trakcie
Chevy Caprice - szczur
------------------------
www.detroitiron.pl/forum

www.grusgarage.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 9:55 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 07, 2006 5:51 pm
Posty: 1467
Lokalizacja: Poznań/ Ostrów Wielkopolski
Jest piękna furmanka ^^ bez dachu większość aut robi większe wrażenie niż coupe. Zajebiście widząc jak Polska zaczyna customowac... albo kustoszostw ;) Pewnie będzie w Radomiu, tam gdzie mnie nie będzie... Ale nie obrażę się jak tydzień później w Pabianicach będę mógł w nim usiąść :respect:

_________________
'82 Mustang 5.0
ex. '85 Ford Mustang 2.3l


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N sie 01, 2010 10:53 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
na radom niestety chyba nie da rady Pabianice moze moze

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 02, 2010 10:34 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 27, 2009 10:58 pm
Posty: 336
Lokalizacja: Wave-City
grusiak napisał(a):
Auto jest przepiękne :) Dachu bym nie ciął, ale gleba moze mu wyjść na dobre. Szczere gratulacje...

p.s. i ta pikowana tapicerka - mistrzostwo świata. Ja bym zrobił glebę, tapicerke pikowaną czarną lub bardzo ciemna wiśnia i podobnie lakier. Na pierwszy rzut oka czarny, ale w słońcu piękna błyszcząca wiśnia... CUD !!!



To sie nazywa Black Cherry Candy.

_________________
GOT TORQUE?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 02, 2010 10:38 am 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
grusiak napisał(a):
Auto jest przepiękne :) Dachu bym nie ciął, ale gleba moze mu wyjść na dobre. Szczere gratulacje...

p.s. i ta pikowana tapicerka - mistrzostwo świata. Ja bym zrobił glebę, tapicerke pikowaną czarną lub bardzo ciemna wiśnia i podobnie lakier. Na pierwszy rzut oka czarny, ale w słońcu piękna błyszcząca wiśnia... CUD !!!

heh jak zobaczylem ta pikowana tapicere tez mi sie cieplo zrobilo...co do reszty Twojego postu...polac mu bo dobrze gada 8)
p.s. decyzja o dachu zsotanie podjeta po zglebowaniu ale mi sie nadal marzy cabrio z carson topem

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 02, 2010 3:56 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 27, 2009 10:58 pm
Posty: 336
Lokalizacja: Wave-City
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... APL%3A1348

a to widziales? :devil:

_________________
GOT TORQUE?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 02, 2010 4:05 pm 
Offline
FULL MEMBER

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 6:12 am
Posty: 929
Nailheadlova napisał(a):
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... APL%3A1348

a to widziales? :devil:

nie bo szukalem 49 najstarszy..przy takiej budzie jak ta cabrio moim zdaniem wyglada gorzej ale oczywiscie kwestia gustu
talking about custom
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... &viewitem=

_________________
NIE PRZEPLACAJ ZA FURY...KUPUJ BEZPOSREDNIO Z USA....TYLKO Z BUJALEM:) 508319139


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 02, 2010 8:54 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 16, 2009 5:21 pm
Posty: 265
Lokalizacja: WrocłaW
Sprawdź ten temat,masz tu całą historię pewnego buicka51.
http://ruffrodders.com/forum/showthread.php?t=38660
Swoją drogą całe forum warto przejrzeć

_________________
http://www.elbalenko.blogspot.com
http://www.volksfink.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL