Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:24 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: ruda lusy
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 10:20 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
no dobra to chyba i ja przedstawie swojego ścierwiksa

Moja ruda Lusy to panienka z charakterem i przedewszystkim to rodowita polka.. buda LUblin rama SYrka [jakby ktoś się jeszcze nie domyślał czemu LuSy]..... bo nasze jest lepsze:)....... oczywiście przy takim projekcie głównym problemem jest silnik których w polsce nigdy nie było. BYły tu plany wrzucenia 6 cyl dolniaka z lublinów czy wszelkiej maści radzieckiej myśli budowlanej bo silnik ten i pięknie wyglą…da i brzmi ale waga 350 kilo ze skrzynią… bez płynów raczej kolege zdyskwalifikowała.

Nie będe ukrywał że do tej pory nie podejmowałem się tematu bo nie stac mnei na v8-ki czy budy za 4-5 tyś zł ale dopiero po finowurcie zrozumiałem że nie tedy droga i można zrobić też coś co kapie klimatem za mniejszą… kasę. [moj ideał rod z syrenowym dwutaktem] A po za tym po 2 dniach hot rodowego nieba pękła mi żyłka w dupie i już nie wytrzymałem.

Od począ…tku lusy miała być ratem czy raczej rostem a moze rostratem mniejsza o to i od począ…tku miała być takim trochem śmietnikiem raczej na zasadzie biore co znajduje i mam i buduje z tego coś ekstra. Wiecie takie pseudo szperanie po demobilach wojskowych jak w epoce prawdziwej zajawki. Nie ma tu przemyślanych zakupów [po za budą…] czy dużego budżetu liczy się tylko klimat i dobra zabawa budowania czegoś z zera z tego co da mi kolega lub znajde u rolnika na polu.

Ale najpierw poznajcie Rudą… Lusy ałłłłłłłłłłłł moje senne marzenie ;) :evil:

Obrazek

No więc tak powoli zaczą…łem zwozić złom
Obrazek

później przypadek na allegro telefon i 300km + mandat z menelskiego fotoradaru + biegunka po hot dogu z przydrożnej knajpy + 400 zł a mówią… że polsce nie można
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

później taki syf się znalazł
Obrazek

no i zaczęły się prace
Obrazek

Obrazek
przekładnia kierownicza
Obrazek

obróbkę mocowania belki i zaczą…łem zastanawiać się nad wysokością… na jakiej powinna wisieć rama......... mimo gigantycznej pokusy krzesania nią… iskier o ziemie zwyciężył.......... rozsą…dek (<-- że co??) i do wyboru pozostały 2 opcie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ledwo co zaczęło to przypominac wozidło a już jakiś zaj... arabusy chciały się przejechać co za dzicz :P :lol: :devil:

Obrazek
Obrazek

no i pierwsze przymiarki oczywiscie na przod przyjda jeszcze amory drą…żki i panhard
Obrazek

Obrazek
Obrazek

silnik póki co to niestety v6 fordowskie no ale cóż taki leżał u mnie w garażu więc taki będzie ...........następny rod będzie już v8

Obrazek
Obrazek

teraz pozostało przerobić jeszcze tył ramy pod mościk i można bydle montować wstepnie pozniej jakies czyszcenie i pucha szarego matu lub walek.... najtrudniejsze beda zmiany w kabinie no i mój najwiekszy dylemat cią…ć dzifque czy nie............ wiem że lepiej będzie z czopem ale to dodatkowy problem i robota i nie wiem czy warto bo mi juz teraz sie podoba no ale to zdecyduje w trakcie. Aha był jeszce dylema czy dawać pakę czy zawiecha zaraz za budą…[prościej] ale jednak paka koło tylne będzie mniej więcej tam gdzie podpiera się dechą…

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 10:42 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
Dobry projekcik, :cool2: no wreszcie się coś w polandii rusza, dodaję go sobie do ulubionych i będę śledził :goodl:

Ta buda to od ziła? Widziałem chyba taką… kiedyś na allegro do sprzedania.

Rób pake z tyłu, będzie zajebiście wyglą…dał 8)

Jak to zarejestrujesz?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 10:47 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
piotras jak czytasz :twak: buda lublin 51-54 bo ma jeszce drzwi drewno

tak tak będzie już paka bo mnie cała moja ekipa molestuje i uchlewa i mówi że mi wpier jak nie dam choć ja lubie też zawias za buda zaraz

jak zarejesruje no cóż to będzie misja na marsa mam pewne plany czy zwycięże nie wiem i wą…tpie ale nawet jakby w finowurcie puszczają… cie bez papierów więc napewno raz do roku tam plus ja organizuje impry więc spreparuje sie odp regulaminy no i w lubuskiem pełno pieknych lasów i szerokich na 6m szutrów:) fak de drogówka :devil:

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 10:54 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
pib wez zalatw papiery od starego lublina i tak go zaresjtruj..mozesz przorobic prawie polowe auta bez zglaszania tego wiec spoko bedziesz jezdzil ale jesli jako zwykly na bialych potrzebne ci beda blotniki np jak w trajce;)

a wogule racja fajny zabawek robisz;)

moze zrob tak jak ja forda czyli buda calkiem na ziemi jezdzaca na 2 silownikach a rama normalnie jak teraz masz i osiagniesz wtedy glebe i normalna wysokosc... :devil:

bedziesz mial wiecej roboty duzo wiecej z buda bo nie bedziesz mogl jej nigdzie przymocowac normalnie ani nic do niej ale....bedzie wygladac jak na twoich fotkach teraz a koszt tez nie duzy..

polsij mowe tym arabusom :=D co by lap do roda nie pchali bo jak tomoj kolega powiada co bedziemy kiepszczakow napierdalac :=D

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Ostatnio edytowano Cz sie 27, 2009 11:00 pm przez whiskykuztomz, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 10:55 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
Sorry, tak się podjarałem że czytałem bez zrozumienia :oops: :lol:

Wybierasz się za tydzień na Hot Heads East? Mi rok temu przez chorobe się nie udało ale w tym roku jest plan, jeszcze bez auta :wink:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 11:03 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
wow panowie słowa uznania z klawiszy czołówki polskiego customizingu to miód na moje uszy :) :sauer: :P

spoko najpierw rama ......... powinna być gotowa do końca przyszłego tyg

pierwotnie był plan żeby wogóle kabine nie dość że czopną…ć to jeszcze rame w nią… wpuścić ale zobaczymy to już sam koniec

co do rejestracji to nie ma co pisać jak będzie tak będzie będe walczył z systemem łahahah bo w końcu jak śpiewali w kochajmy syrenki "gdy lalalala graja żywioły lalalalal będziemy i tak jeździć i hwd :evil: "

zapodaj no że miły człowieku piotrze cosik więcej o tym zacnym spociwie

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 11:06 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
ale po co walczyc
kup-zalatw zlom lublina lub czegos podobnego z papierami
nasjlepiej ciagle zarejstrowanego

ja ci powiem niewiem czy jest sens ciac dach bo to wyglada przynajmniej jak teraz na fotkach-dobrze...wiec moze narazie nie tnij dachu bo to mozesz zrobic i potem nawet jak juz pojezdzisz..

lepiej powaze wpusc rame w srodek budy i zrob ja jezdzaca

mozesz dac jakies ciakwe filtry-scoopy wystajace bardziej nad silnik -beda razem dobrze wspolgrac ze stara buda

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 11:14 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
spoko już z ta rejestracja mam tam cos od skarpetona sie zobaczy

na filtrona marzy mi się giga talerz .......kur nie bede ukrywał wolał bym vał achta ale cóż faken biedak

powiem ci tak whiskey póki co na ten projekt air na budzie odpada z powodu raz ceny dwa stanu budy nie zabardzo chce ją… wzmacniać bo mi się podoba taka pokacerowana [obmyśliłem tylko stelarz na dole co by się trzymała ramki] i do tego pół drewno a tak jak mówisz tak musiał bym się z nią… najebać a to odpada ma być miło i ptrzyjemnie jak w waginie żadnych stresowych robótek

co do chopa to będzie tak jak mówisz póki co nie ale kto wie czy jak kiedyś przyjde mod moją… menelnie nie chwyce sioporka i nie zetne jej łba........ zartuje lusy wiesz że cię kocham

_________________
There is no replacement for displacement


Ostatnio edytowano Cz sie 27, 2009 11:21 pm przez pib84, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 11:14 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
Nie wiem czy zacne ale wyglą…da klimatycznie, od Ciebie chyba niedaleko.

Narazie podlinkuje tu a później przeniose aby nie zaśmiecać ciekawego wą…tku :) http://www.hotheadseast.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 11:20 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 12, 2007 1:09 pm
Posty: 306
Lokalizacja: Gorzą‚łw Wlkp.
wide że coś na wzór finowurthu troche dalej bo 200km ale juz zobaczyłem na mapie i pewnie pojedziemy z ziomem

kur 19 mam egzamin na aplikacje ale kto by się przejmował przyszłościa jak może zobaczyć hot roda :) ajjjjjjjjjjjjj

_________________
There is no replacement for displacement


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 11:24 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
to przyjedz domnie ja bede montowal po niedzeili blower i inne graty do forda29 i se zobaczysz second stage forda hot roda czy rat roda hahaha
co sie bedziesz kulal dzies tam ;)

aja sie pochwale oo kupilem dzisiaj chevy caprice 1979 :jump:


:devil:

super fotki z tej stronky co dales piotras ktos czuje klimat :devil:

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 27, 2009 11:40 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 09, 2002 7:10 pm
Posty: 3044
Lokalizacja: Piotrków Tryb/Praha
No projekcik dobry . Cieszy sie micha na takie coś 8)

a ty whiskey Boga w sercu ni masz?:D

_________________
B.A. Baracus: They're closin'. They got us!
Hannibal: You never know.
B.A. Baracus: I do. We're almost out of gas.
Hannibal: Now, why did you pick a truck with no gas?
B.A. Baracus: 'Cause I liked the paint job.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 28, 2009 12:01 am 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 16, 2008 2:34 am
Posty: 1670
nie no w sercu whiskey w zylach gasoline a we lbie pocharatany rod siedzi :devil:

_________________
http://www.facebook.com/devilkaztomz

kaztom&rodz garage


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 28, 2009 8:19 am 
Offline
OG MEMBER

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 9:48 am
Posty: 1530
Lokalizacja: Sulejówek k/W-wy
w tej budzie zajebiste są… miedzy innymi uchylne szyby !
Z mojej strony szacun Panowie. Lubie jak ludziska sami biorą… sprawy w swoje ręce...

_________________
samochody:
Chevy Blazer K5 79r. 327cui - projekt w trakcie
Chevy Caprice - szczur
------------------------
www.detroitiron.pl/forum

www.grusgarage.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sie 28, 2009 11:11 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
No no.. piękna sprawa :)
Już wyglą…da zacnie :piwko: .. czekam na progress
Pzdr

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL