Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 9:11 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz maja 22, 2014 5:19 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
Byłem, macałem, siedziałem 8)
Powtórze jeszcze raz Minio, fajna gablota :cool2:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz maja 22, 2014 8:23 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
Byl, widzial i jedzil. Zajebisty zakup Minio :) jak znajde chwile to wrzuce filma jak to mruczy

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz maja 22, 2014 9:37 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 07, 2006 5:51 pm
Posty: 1467
Lokalizacja: Poznań/ Ostrów Wielkopolski
ALPAChino napisał(a):
Byl, widzial i jedzil. Zajebisty zakup Minio :) jak znajde chwile to wrzuce filma jak to mruczy

Eres el diablo! :devil: ślinka mi tu cieknie a ty z takim tekstem... Jeszcze raz gratki Minio i ogarniaj tam fure asap ;)

_________________
'82 Mustang 5.0
ex. '85 Ford Mustang 2.3l


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt maja 23, 2014 4:03 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 3:33 pm
Posty: 274
Lokalizacja: Łorsoł/Urwisów
Wczoraj wyjechałem na kołach, było mini turlanie do domu, Walker zrobił mi eskorte Belinjuszem, ale po powrocie do domu padłem na pysk, więc dopiero teraz pisze. Wszystko z grubsza ok. Potem podam więcej info. Furka zapierdala zajebiście. :)

_________________
Impala 1965 SS HT


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt maja 23, 2014 5:04 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin

Filmik z telefonu na szybciocha

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt maja 23, 2014 5:21 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 03, 2008 4:27 pm
Posty: 1649
Lokalizacja: Dą…browa Górnicza
Dobrze, że Minio jesteś nie pijący to na przejażdżkę się może każdy załapie :P Ja w każdym razie rezerwuję fotel pasażera z przodu :D

Chodzi cudnie. Podoba mi się to co ostatnimi czasy widzę w dziale Lowrider :D

_________________
"Wars come and go but my soldiers stay eternal" - Tupac Amaru Shakur

"On the seventh day God created the HEMI"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N maja 25, 2014 10:28 am 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Cz mar 21, 2013 3:11 pm
Posty: 45
Mniam :) światełka Ci Wasyl musi ogarnąć ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt cze 03, 2014 3:03 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 02, 2011 10:30 am
Posty: 142
Miniotaur napisał(a):
roach3miasto napisał(a):
Miałeś zaprosić na gdyńskie oględziny i co? A ja tu siedzę i czekam! :P

:oops:
Sorry, wiem dałem ciała, Tak jakoś wyszło.
Do końca nie wiedziałem kiedy pojedziemy i nie starczyło mi czasu napisać na forum, a potem był młyn.
Wiem tłumaczą się winni. Moja wina. Możesz mnie śmiało zjebać. Na moje usprawiedliwienie dodam że jak wyjeżdżałem z Gdyni dzwoniłem do Walkera bo chciałem jeszcze jakoś dać znać chociaż w ostatniej chwili (nie mam do Ciebie numeru), ale dowiedziałem się że jesteś w ... Bydgoszczy? :? mam na to światków


No spoko, trudno się mówi. W Bydgoszczy bywam, bo tu pracuję, ale w tamtym okresie akurat więcej siedziałem w Gdyni niż w Bydzi :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lip 10, 2014 3:40 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 3:33 pm
Posty: 274
Lokalizacja: Łorsoł/Urwisów
Spotkała mnie zasłużona kara i jak cześć z was wie pogniotłem jakiś czas temu prawy przód. Nie ma się czym chwalić więc, nie pisałem. Nadeszła chwila naprawy. 14 lipca wstawiam ją do magika - kolega kolegi. Zobaczymy co wyprostuje. Mam decyzję konserwatora. Został tylko przegląd i rejestracja w urzędzie na żółte. Przegląd próbowałem zrobić w Piasecznie, ale mnie wyśmiali. Muszę najpierw naprawić przód. Bez tego nawet nie chcą się wypowiedzieć co może być przyczyną ew. odmowy przy mojej kolejnej wizycie z naprawionym przodem. Załamka. Tak więc sezon w kratkę - na szczęście i tak urlop w tym czasie się pokryje to dużej straty nie będzie. Ze spraw związanych z naprawami mechanicznymi, Dzięki Chester & Wasyl Garage przegląd i kilka niecierpiących zwłoki drobnych napraw. Kolejnych ekspresowych wręcz cudów dokonał Kacper i mam wyremontowany rozrusznik i alternator. Klepanie i zaraz po nim układ kierowniczy. Żeby zwiększyć bezpieczeństwo. Reszta jest w jako takim stanie. Ciekawe czy przejdę ten proces przeglądu na żółte?

_________________
Impala 1965 SS HT


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lip 15, 2014 4:21 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): So gru 29, 2012 3:39 pm
Posty: 28
W kwestii przeglądu polecam stacje diagnostyczną w kozerkach za grodziskiem mazowieckim, jadąc od strony grodziska po lewej (bo są dwie). Bez żadnych problemôw panowie zrobili mi przegląd w poł godziny, kosztowało to około 180zł z tego co pamiętam. Nie czepiali się zbytnio, jednak podstawowe sprayw takie jak hamulce czy światła (oczywiście ori usa) musiały być sprawne 8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 16, 2014 1:33 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 3:33 pm
Posty: 274
Lokalizacja: Łorsoł/Urwisów
Dzięki Piotrek, podjadę jak ogarnę kilka spraw, oprócz braku wstecznych świateł i palących się razem lub wcale drogowych & mijania, mam jeszcze tylko problem z dużym luzem na kierownicy. Naprawa blacharska w toku, ale na razie się nie chwale bo nie wiadomo co z tego wyjdzie. Hamulce dają radę.

_________________
Impala 1965 SS HT


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 16, 2014 7:36 am 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 27, 2009 10:58 pm
Posty: 336
Lokalizacja: Wave-City
Nie sadze zeby wsteczne rzutowaly. Ale moge sie mylic.

_________________
GOT TORQUE?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lip 16, 2014 11:07 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): So gru 29, 2012 3:39 pm
Posty: 28
Cofania nie są wymagane, w kwestii luzu, mam ten sam problem więc luz nie ma sie czym przejmowac przed przegladem 8) ja swoją walkę z luzem na przekładni chyba zakończę sprowadzeniem z usa zregenerowanej bo widziałem takie na summicie po około 130$ bawił się ktoś w to przede mną? Jakieś rady? :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 18, 2014 2:57 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 3:33 pm
Posty: 274
Lokalizacja: Łorsoł/Urwisów
Dobra, Pioterk tnx wielkie za cynę o tych Kozerkach, udało się. Przegląd pod żółte zrobiony.
Było trudno bo Pan najpierw przez telefon zażyczył sobie tymczasowe blachy, pozatym mówił że nie będzie problemu. Nie mógł bez nich podobno. Wyrobiłem w czwartek te blachy choć w urzędzie jedna Pani twierdziła, że nie trzeba bo przynoszą bez tego, a druga twierdziła że kontroler na stacji diagnostycznej ma nowe przepisy i oni o tym wiedzą więc wydają. Potem po przyjeździe w sobotę na stacje najpierw Pan nie był zbyt ochoczo nastawiony, trochę zaskakiwał pytaniami i piętrzył papierowe problemy, z tym "Wnioskiem o przeprowadzenie badania zgodności pojazdu zabytkowego z warunkami technicznymi." Tu udało mu się taki wniosek czysty znaleźć do wypełnienia, ja swojego nie brałem bo w rozmowie telefonicznej twierdziłem że jest w nim rubryka o dołączeniu zdjęć, on zaś przez telefon twierdził że nie potrzeba zdjęć. Myślałem ze mam inny wniosek jakiś SWÓJ DRUK do Wniosku. Oczywiście okazało się że to ten sam druk, więc i zdjęcia będą potrzebne. Na szczęście zdjęcia to może być nawet ksero ze zdjęć od rzeczoznawcy do białej karty, wiec nie było problemu, ale cały czas stress i NIESTETY potem domagał się numerów wytłoczonych na ramie lub nadwoziu. Wiadomo, że nie ma bo są tylko dwie tabliczki. Nic nie jest wytłoczone. Tabliczki dla niego to za mało. Nie przejdzie. Musi być chociaż wpis rzeczoznawcy, że nie ma nic oprócz tabliczek i że tylko są tabliczki lub coś w tym stylu. Oczywiście takiego wpisu nigdzie w dokumentach nie ma. No i sytuacja patowa. Nie i koniec. Na całe moje szczęście pojawił się jakiś Drugi Pan/pracownik tej stacji który przypadkiem wpadł w sobotę na stację bo coś ... bosze jakie szczęście - okazał się super ogarnięty i wyszukał tamtemu pierwszemu jakieś dokumenty, że nie trzeba nic prócz tych tabliczek. Potem już było z górki, po wizycie tego Drugiego jakby Pierwszemu ciśnienie spadło i wszystko poszło super gładko. Tak więc jakoś się udało, ale miałem już wizję ze zrobiłem 100km na próżno. Ze dwie godziny tam siedziałem.
Jutro urząd dzielnicy po zółte, ubezpieczenie i koniec papierków, nareszcie. Jeszcze raz wirtualne podziękowanie dla stacji diagnostycznej w Kozerkach i Pana Numer Dwa. ;)

_________________
Impala 1965 SS HT


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn sie 18, 2014 8:09 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2005 7:53 am
Posty: 1313
Lokalizacja: Cin Cin Konstancin
coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Polska to jakiś dziwny kraj. Ale dobrze że się udało 8)

_________________
1969 Buick Electra 225 Convertible
http://www.electra69.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL