Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 8:10 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lut 04, 2014 5:05 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
cocoloco napisał(a):
Ja nie uważam że airbagi to zło ;)

Wbrew panującej tu opini o mnie - ja też nie uważam tak :)
Sam jeździłem na poduchach wszelakiej maści. Jak bym budował jakiegoś hot roda, rat roda to też bym pierdziawkę tam wrzucił. Ale lowridery to co innego chcąc niechcac.

Robuś - tak wsadziłeś kij w mrowisko. Wykupiłeś już ubezpieczenie zdrowotne?? ;)
Prawdziwych lowriderów w Polsce? 7 ? + moje pół Impali (hydro jest, fura jest :D ) + funka prawie skonczony cadillac. No kurcze. 9 lowriderów na taki zacofany kraj to niezły wynik. Murda dojdzie w tym roku jeszcze to mamy dychę.

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lut 04, 2014 5:08 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:22 pm
Posty: 1208
ALPAChino napisał(a):
Robuś - tak wsadziłeś kij w mrowisko. Wykupiłeś już ubezpieczenie zdrowotne?? ;)


Obrazek

:banan:

_________________
[url]https://www.facebook.com/HellOnWheels67[/url]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lut 04, 2014 9:36 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC

Dołączył(a): Wt cze 22, 2004 2:15 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Poznań…
cocoloco napisał(a):
Nie no spoko nie wydłubujemy sobie oczu tylko dyskutujemy i o to tu chodzi :)


Spoko, średnio co pół roku jest podobna dyskusja, więc część użytkowników nawet już nie reaguje :lol2:

_________________
Lincoln Town Car Executive Series '91
ex. Ford Crown Victoria LX '92


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lut 04, 2014 10:21 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn mar 03, 2008 4:27 pm
Posty: 1649
Lokalizacja: Dą…browa Górnicza
fridrich napisał(a):
cocoloco napisał(a):
Nie no spoko nie wydłubujemy sobie oczu tylko dyskutujemy i o to tu chodzi :)


Spoko, średnio co pół roku jest podobna dyskusja, więc część użytkowników nawet już nie reaguje :lol2:


Dokładnie. Jednocześnie chciałbym ci pogratulować bo wytrzymałeś jak do tej pory najdłużej :P Chociaż i tak łagodnie zostałeś potraktowany ;)

_________________
"Wars come and go but my soldiers stay eternal" - Tupac Amaru Shakur

"On the seventh day God created the HEMI"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 9:01 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 9:10 am
Posty: 162
Lokalizacja: w gore jade winda
ALPAChino napisał(a):
Gleba jak gleba ;) .. Szwagier swoja wiejska E36 coupe na gwincie położył tak, że nie moze sie ruszyć z miejsca .. i samochód sluży do stania teraz.
Nakład całe 700zł wiec...

Ze tak jeszcze wroce do twojej wypowiedzi Chino, to auto jak widac jezdzi ... i zakladam, ze pewnie calkiem dobrze. Lowridery tez raczej nie sa daily i w sumie stoja wiekszosc czasu, a co cieszy w tym aucie to wlasnie 'mniej = wiecej' i dokladnosc wykonania. Starannie dobrane felgi i akcesoria i ogolnie trzyma sie to kupy.
Na marginesie dodam, ze strasznie mecza mnie ortodoksyjne wypowiedzi, skoro to i tak forum i dla lowriderow i customow ... i klasykow ... i euro ... i kilku offroadowcow sie znajdzie ... i fanow motoryzacji prl ;) luzu troche panowie bez klapek na oczy ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 9:10 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
No stoją a co mają robić? szkoda nam fur w sniegu ujeżdżać. Ale jak miałem lincolna to cchiałem mu hydro wpakowac do codziennej jazdy. Przy odpowiednich spręzynach i zachowaniu amortyzatorów napewno by dobrze sie sprawowało, bylo wygodne i stabilne oraz bezproblemowe.
I nie wiem o co Wam chodzi z ta ortodoksją? Terenówka musi miec wielkie terenowe opony, ścigałka musi mieć szerokie nieskprofilowe kapcie, lowrider musi miec małe kółeczka i hydro. Po prostu. Są takie wytyczne każdego z nurtów. Strasznie przyspamowaliśmy koledze temat. Cholera - fakt, że długo się utrzymał. Normalnie tematy VW banowalismy piwerwszego dnia po 2-3 złośluiwych postach (głównie moich :devil: ) a tutaj sie chłopak zakorzenił z tym paskiem :) A to oznacza, ze naprawde nie jest taki zły ten egzemplarz. Przyplusował starannością wykonania, pewną wyjątkowością i sercem właściciela ;)

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 9:25 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 9:10 am
Posty: 162
Lokalizacja: w gore jade winda
ALPAChino napisał(a):
No stoją a co mają robić?

jezdzic ... ?
ALPAChino napisał(a):
Ale jak miałem lincolna to cchiałem mu hydro wpakowac do codziennej jazdy.

ale nie wlozyles ...
ALPAChino napisał(a):
I nie wiem o co Wam chodzi z ta ortodoksją?

:roll: =>
ALPAChino napisał(a):
Normalnie tematy VW banowalismy piwerwszego dnia po 2-3 złośluiwych postach (głównie moich :devil: )


Mniej patrzenia na znaczek, a wiecej takiego podejscia:
ALPAChino napisał(a):
Przyplusował starannością wykonania, pewną wyjątkowością i sercem właściciela ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 9:39 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
Jeździć? a ktore klasyki tak zapierdalają w zaspach poza moją beką? No weź się ogarnij ;) Przecieć to oczywiste, ze szkoda je upalać jak mamy plastiki do jeżdzenia.

Nie włożyłem bo go sprzedałem.

No słuchaj - jak chłopaczek jakis wstawia Golfa kupionego za 1600zł z fajnymi brewkami i całego w dziwnych naklejkach na forum i pisze, ze planuje air ride to chyba wiadomo, ze temat leci do śmieci bo to zwykła prowokacja ;)

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 9:44 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:22 pm
Posty: 1208
ALPAChino napisał(a):
Jeździć? a ktore klasyki tak zapierdalają w zaspach poza moją beką?;)


Ja Oldsem nie zapierdalam tylko wtedy kiedy jest sól - no niestety szkoda mi teksańskiej blachy :( A tak to świątek piatek deszcz czy plucha jeździ :devil:

_________________
[url]https://www.facebook.com/HellOnWheels67[/url]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 10:17 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 9:10 am
Posty: 162
Lokalizacja: w gore jade winda
Z tym, ze nie trzeba tej niecheci do golfa z zardzewiala maska przypominac przy KAZDYM vw,bmw czy innym stereotypowo skrzywdzonym pojezdzie ... jak widac na tym przykaldzie nawet oklepane (jak sam wspomniales 'na bazarku') auto moze byc fajne.

Co do klasykow jako daily, masz chocby post przedmowcy, lincoln na poduchach ktorego kiedys tam focilem tez jest daily, podobnie jak cobra, pewien mustang ... itd ;) dobra koncze smiecenie z mojej strony :sauer:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 10:42 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
daboo napisał(a):
Z ... jak widac na tym przykaldzie nawet oklepane (jak sam wspomniales 'na bazarku') auto moze byc fajne.

No i nie wiem czy zauważyłeś .. bo chyba nie ... jakoś nikt nie pojechał kolegi od tego Passata? Chyba pierwszy raz na forum takie coś przeszło a to dlatego, ze kolega sie nie burzy, ze ktos nie lubi VW, do tego zadbal naprawde fajnie o ten swój pojazd, ktory mimo zwyczajnej bazarkowatości - jest naprawde oryginalny i inny od wszystkich.. Tak więc tu szacuneczek.
Dziwisz sie, ze sie ktoś smieje z VW - no ale 80% pojazdów tej marki to buraki potworne, 10% kapcie spadliniałe a 10% w miare wychuchane egzemplarze choć niekoniecznie ze smakiem. Teraz juz nieco inaczej to wygląda bo tera znikt normalny poza Piotrasem i handlowcami nie jeździ świeżymi VW :devil:

Aha - Daboo - nie mów co u Ciebie w UK jeździ jako daily bo pamietaj, ze u Ciebie nie ma zimy, soli itd. To równie dobrze można sobie pogadac co na florydzie jeździ jako daily. bez sensu. Do tego u ans inne zarobiki - pasjonaci to głównie ludzie ktorzy nie zarabiają kroci i wydawanie 2500zl na paliwo miesięcznie nie uśmiecha im się ;)
Jasne, ze znajdzie sie garstka takich co jeżdża zabytkami na codzien nawet zimą. Ale to garstka, mały procent wszystkich włascicieli zabytkowych pojazdów. Wiec dlaczego niby miały by lworidery na wąskich kółeczkach śmigać po śniegu? :? Tym bardziej w kraju gdzxie nie da sie jeździc bardzo wolno i spokojnie. Chociaż swoją droga np Orzech ostatnio robił zimowy cruz :D

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 10:53 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:22 pm
Posty: 1208
Co do wieśtjuningu to pamiętajmy, że w US czarna/meksykańska brać też b. często kaszani fury, przez co coraz ciężej znaleźć niektóre modele niezdonkowane etc.

_________________
[url]https://www.facebook.com/HellOnWheels67[/url]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 10:56 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn cze 13, 2011 9:10 am
Posty: 162
Lokalizacja: w gore jade winda
ALPAChino napisał(a):
Aha - Daboo - nie mów co u Ciebie w UK jeździ jako daily bo pamietaj, ze u Ciebie nie ma zimy, soli itd.

Spoko, tylko sprostuje ... tyle co w UK soli czy innego gowna sypia na drogach to przechodzi ludzkie pojecie. Nie raz przy plusowej temperaturze i prognozie bez mrozu lataly piaskarki posypujac wilgotna nawierzchnie, to samo mam na podjezdzie, parkingu itd. auta gnija na potege, a wszechobecna wilgoc nie sprzyja przechowywaniu aut. Z tym, ze to juz temat na inna dyskusje ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 11:08 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
A więc dziekuję za doinformowanie :)
W wolnej chwili trochę wysprzątam ten temat z naszej dyskusji nie dotyczącej tego Passata. I przeniose spam do dzialu Off Topic.

p.s. Jestem w Londynie 20 lutego w nocy i 28 lutego ;)

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Śr lut 05, 2014 2:08 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): N sie 20, 2006 5:02 pm
Posty: 31
Lokalizacja: Poznań…
haaaa... mój jeździ o tak:
http://www.youtube.com/watch?v=dZAi4FcL5nk

_________________
M.O.B.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL