Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:37 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn wrz 10, 2012 7:04 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
Prawa ma seryjne zakończenie. Lewa jeszcze nie ma w ogóle :=D

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn wrz 10, 2012 7:37 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC

Dołączył(a): So maja 08, 2010 8:27 pm
Posty: 219
Dzięki Panocku za wrzutkę bo ja to nawet jednego zdjęcia nie zrobiłem :piwko: :piwko:
co do wydechu to za wiele szczegółów nie ma w sumie :)
wspawane są dwie puchy na przelocie, wydech z lewej strony jest lustrzanym odbiciem tego po prawej :)
co do wykonania ogólnie za ten pieniądz jest naprawdę giiit :) nie ma przelotów pogięty i pospawany jest tak jak ten po prawej i tak samo jest też podwieszony.
co do dźwięku to różnica między standardem, a tym jest kolosalna przede wszystkim go słychać wreszcie :) dupy nie urywa jak się go pałuje w miejscu, ale już w czasie jazdy ładnie pracuje nie za cicho nie za głośno :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt wrz 18, 2012 8:32 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 02, 2012 6:09 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Kalisz Wlkp
:devil:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lis 02, 2012 7:36 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 02, 2012 6:09 pm
Posty: 112
Lokalizacja: Kalisz Wlkp
Dzisiaj sobie robiłem małe porządki na poczcie i natrafiłem na taką paczkę zdjęć :D

Obrazek

Wiadomość z 2010 roku i wtedy sobie przypomniałem że był plan żeby naszego nadal obecnego lincolna sprzedać a kupić tego ( znaczy Twojego już :D )

Jak chcesz mogę ci przesłać zdjęcia w pełnym rozmiarze.

Fajnie że ma oryginalny lakier na sobie 8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 1:24 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC

Dołączył(a): So maja 08, 2010 8:27 pm
Posty: 219
siemanko,

dawno mnie nie było i się przez ten czas porobiło trochę.
samochód zmienił właściciela tak, więc temat można już zamknąć.
Lincz znalazł dom w warszawie, ale jakie jego dalsze losy będę nie wiem. słyszałem o planach, ale z nimi wiadomo jak jest. na szczęście nie trafił na jakiegoś buraka spod remizy.
Kolejny temat już nie długo tylko w innym dziale :D :wink:
LincOln! napisał(a):
Dzisiaj sobie robiłem małe porządki na poczcie i natrafiłem na taką paczkę zdjęć :D

Wiadomość z 2010 roku i wtedy sobie przypomniałem że był plan żeby naszego nadal obecnego lincolna sprzedać a kupić tego ( znaczy Twojego już :D )

Jak chcesz mogę ci przesłać zdjęcia w pełnym rozmiarze.

Fajnie że ma oryginalny lakier na sobie 8)

jak możesz to wyślij mi to jak jeszcze gdzieś to masz pod ręką. będę miał pamiątkę. z góry dziękuje :piwko:

pozdro :piwko:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz paź 24, 2013 9:00 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
dj_wojtecki napisał(a):
byl plan pociecia go na lolka ale... szkoda go chyba troszke... za fajny jest.

Były fajne plany a wyszło jak zwykle ...
A ja już CI gratulować nie będę bo ile można ;)
Tak czy inaczej ustrzeliłem Cie na trasie.

Obrazek

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Cz lip 23, 2015 8:21 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC

Dołączył(a): So maja 08, 2010 8:27 pm
Posty: 219
Temat już zamknąłem dawno temu, jednakże wczorajsze wydarzenia skłoniły mnie do skrobnięcia kilku zdań na temat lincza, którego byłem właścicielem i sprzedałem go, jak się okazało, najmniej odpowiedniej osobie, czego ogromnie żałuję oraz której posty przy tej okazji na moją prośbę zostały skasowane z tego tematu, żeby go nie zaśmiecać.
Jednak od początku.
Ostatnio walczyliśmy z szybami u Hatka w lincolnie i jakoś stało się tak, że jeden mechanizm odmówił posłuszeństwa,więc nie myśląc długo, zacząłem szukać części i natrafiłem na typa z sochaczewa, który miał sporo gratów od lincolna. Po kilku telefonach wybraliśmy się wczoraj z Hatkiem po odbiór części. Po przyjeździe zza samochodu wyłonił się postawny sprzedawca, który po krótkiej rozmowie otworzył drzwi dostawczaka, którego paka ujawniła naszym oczom front, błotniki, drzwi i kilka innych części. Jednak ku mojemu zdziwieniu części takie, jak błotnik i drzwi miały charakterystyczny element na sobie, czyli tzw lustra i w tym momencie moja mina z deka zrzedła, ale w wewnętrznym zaprzeczeniu, że to niemożliwe moim oczom ujawniła się klapa, która leżała na początku paki i wiedziałem, że po niej poznam czy to mój lincz, bo miała charakterystyczną vlepkę USA. Wgramoliłem się na pakę samochodu przełażąc między częściami zobaczyłem rzeczoną vlepkę i w tym momencie padło soczyste "K_URW_A MAĆ TO MÓJ SAMOCHÓD" i załamka, bo się okazało, że mój lincz leży w częściach. Po rozmowie z nowym nabywcą okazało się, że podłoga, rama (została ona pocięta i wyjechało z niej 20 cm) oraz napęd i chyba część zawieszenia zostały wykorzystane, aby położyć na nich budę od warszawy. Środek i części blacharskie, o których pisałem wcześniej są na sprzedaż, a cała karoseria została pocięta na żyletki.
Wiem i zdaję sobie z tego sprawę, że lincz to żaden zabytek i cholera wie, jak kozacka fura i nie ma co się nad nim tak spuszczać, ale jednak ten egzemplarz mimo wszystko, jeden z lepszych jakie widziałem w polsce, nie zasłużył na taki los, jaki go spotkał i pluję sobie w brodę, że sprzedałem go użytkownikowi dj_wojtecki, czy jak on się tam zwie. Możecie zapytać, o ch_uj mi chodzi przecież to był jego samochód i mógł zrobić z nim co chciał, ale gdyby nie jego farmazony, które opowiadał, jakiego lolka nie zrobi z hydro, później z powietrzem, a później rozwodził się, jaki on zajebisty i zostawi w oryginale, to by tego samochodu nie dostał w swoje żałosne ręce. I zamiast dać znać, jak się z nim umawiałem, jak będzie się go pozbywał, to sprzedał go na żyletki jako dawcę i to za cenę o wiele niższą niż go wystawił, nie odzywając się nawet na forum, czy może chce go ktoś uratować.
Kończąc mój wywód, w którym chętnie zawarł bym kilka zjebów na niego, ale wiem, że za wielkiego sensu one nie mają, wstawiam zdjęcia, jak lincz wyglądał i jak skończył i tym razem definitywnie można zamknąć temat, bo samochód nie istnieje.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Pozdro :piwko:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 24, 2015 7:56 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 24, 2005 9:21 am
Posty: 298
Lokalizacja: Warszawa
Nie śmieszna historia z kozackim lincolnem w roli głównej .
Jedyne pocieszenie jest takie , że prawdopodobnie poza mechanizmem szyb , mój lincoln będzie jeździł z wieloma częściami od lincolna Orzecha .

_________________
1993 Lincoln Town Car


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 24, 2015 11:41 am 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt kwi 08, 2005 7:53 am
Posty: 1313
Lokalizacja: Cin Cin Konstancin
a ja myślałem że on na Kabatach sobie ...żyje :-?

_________________
1969 Buick Electra 225 Convertible
http://www.electra69.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt lip 24, 2015 12:12 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 16, 2009 8:22 pm
Posty: 1208
Zawsze serce boli przy takiej akcji... Ja mam takie szczęście, że moje auta zawsze trafiały do fajnych ludzi, widuję zadbane i mam mniejszy lub większy kontakt z właścicielami. Szkoda :(

_________________
[url]https://www.facebook.com/HellOnWheels67[/url]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL