Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:31 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 23, 2008 7:01 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): N sty 16, 2005 3:55 pm
Posty: 166
Lokalizacja: z Detroit
Polecany powszechnie pan Sagało zepsuł mi ładowanie w Pontiacu i twierdzi że 1. to nie on 2. wszystko jest w porzą…dku (mimo że "ładowanie" wynosi 11,6 V na wolnych obrotach przy D czyli de facto silnik rozładowuje akumulator). A miał tylko wymienić zawieszenie, za co skasował 1150 zł. Tymczasem przyszło mu do głowy, że jeszcze wyjmie silnik wycieraczek, o co go nie prosiłem. Wyją…ł bez rozłą…czania akumulatora i od tej pory nie ma ładowania. Muszę jeździć bez świateł i bez nawiewów bo inaczej auto rozładowuje akumulator. Pan Marek biega z woltomierzem i pokazuje że wszystko jest dobrze na jego wyświetlaczu, niestety dobrze nie jest bo po pokonaniu 20 km muszę ładować baterię prostownikiem. Brawo.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 23, 2008 7:20 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 04, 2003 1:20 pm
Posty: 2388
Lokalizacja: WWA
W evergreenie nie lepiej było ? Raz widzialem tam twoją… furkę...

Z Markiem widze ze nieciekawie wyszlo... ja pamietam by ustrzec sie przed robieniem samowolek jasno ustalilem co tak a co nie ... kilka razy. Potem bylo w miare ok...

...choc silnik do dzis nie wiem jak byl skladany - chlopaki z evergreena z lampa strooskopową… go caly dzien ustawiali... na nominalnych fabryczny ustawieniach w ogole nie palil :(

Nie zmienia to faktu ze inne rzeczy zrobil porzą…dnie :)

_________________
dont act like a how how, i aint fuck you in my low low, i will fuck you up on the street with my Monte hoppin to da beat


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 23, 2008 7:32 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 7:31 pm
Posty: 27
Lokalizacja: TCZEW
NIE POLECAM ODRADZAM ZABRANIAM!!!!
"Firma, warsztat, garaż, zakład?" bo tak naprawdę nikt nie wie co to za twór. Ja przekonałem sie dopiero po odebraniu auta prawie, że na siłę. Partacze i nic więcej!!! Niedługo pojawi sie na forum cała ta historia zwią…zana z nimi. Wiec podaje namiary i jeszce raz ostrzegam nie korzystać z ich usług pod żadnym pozorem niezależnie jak słodko i perspektywicznie będą… brzmiały zapewnienia właściciela. www.gzw.pl.

_________________
WARSZAWA 223
GG6951222


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 24, 2008 7:00 am 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 02, 2005 10:16 pm
Posty: 625
Lokalizacja: Gliwice
RADZIU napisał(a):
NIE POLECAM ODRADZAM ZABRANIAM!!!!
"Firma, warsztat, garaż, zakład?" bo tak naprawdę nikt nie wie co to za twór. Ja przekonałem sie dopiero po odebraniu auta prawie, że na siłę. Partacze i nic więcej!!! Niedługo pojawi sie na forum cała ta historia zwią…zana z nimi. Wiec podaje namiary i jeszce raz ostrzegam nie korzystać z ich usług pod żadnym pozorem niezależnie jak słodko i perspektywicznie będą… brzmiały zapewnienia właściciela. www.gzw.pl.

Oto przykład, jak mały, wredny, nie mają…cy jaj tchórz usiłuje dyskredytować moją… działalność, zdają…c sobie sprawę, że nic poza szczekaniem na forum mu nie zostało.
Cała historia zwią…zana z epizodem z autorem postu, który komentuję, została opublikowana przeze mnie na forum już kilka miesięcy temu i można sobie poczytać - są… tam opublikowane wszystkie dokumenty - inteligencji czytają…cych pozostawiam komentarze i refleksje - oto link:
http://lowrider.pl/forum/viewtopic.php? ... 234d838158

Jeśli kogoś zaciekawi dalszy los tego wą…tku - zapraszam do odwiedzania. W miarę posuwania się procedur są…dowych (a trochę tego będzie) będę informował Kolegów - wą…tek jest zamknięty, ale moderator zgodził się umieścić informacje pochodzą…ce ode mnie, a dotyczą…ce wyjaśnienia kulisów sprawy.

Pozdrawiam
Sebastian

_________________
Tuning nie tylko warszawek :=D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 24, 2008 8:56 am 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 7:31 pm
Posty: 27
Lokalizacja: TCZEW
Hola, hola z tym szczekaniem jeszcze chwile potrwa zanim będziesz zmuszony odszczekać wszystko!!!!
Pragnę tylko nadmienić, iż rzekomy cudotwórca z pod Gliwic nie wzywa mnie
przed oblicze są…du tylko jest stroną… w postępowaniu. Szczegóły na pewno się pojawią…, już ja oto zadbam. Potrzeba mi tylko trochę czasu , gdyż jak wiadomo na wyrok trzeba troszkę poczekać. W ten czas sie wszystko wyjaśni, i będziecie mogli poznać szczegóły, łą…cznie ze wszystkimi pominiętymi faktami ze strony przeciwnej.
Dodam tylko że nie jestem jedyny, który wszedł we współprace z tym jegomościem i został oszukany.
Co do kwestii jaj to kiedy dziś sprawdzałem to cią…gle tu są… i maja sie świetnie(dzięki za troskę) . Wracają…c jednak do tematu to nie próbuje dyskredytować twojej działalności ja tylko stwierdzam fakty na co świetnym dowodem jest moje auto i zapraszam chętnych na oględziny, ba posunę sie nawet dalej i jak się zbierze kilku chętnych i zapakuje sie do auta to płace za paliwo! Zapraszam po 11 lipca! Po wtóre niemów mi tu o działalności bo coś takiego w twoim wykonaniu to jest pomyłka, chyba że dłubanie w nosie też nazwiesz działalnością… :devil:
Tak, że jeszcze raz serdecznie odradzam i życzę szczęścia w poszukiwaniu
fachowców!!!

_________________
WARSZAWA 223
GG6951222


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 24, 2008 12:55 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 22, 2002 1:00 am
Posty: 2589
Lokalizacja: W-wa
ja nadal na pana Marka z Fortuny nie narzekam. Silnik wycią…gniety, ogarnięty, pomalowany, i wtryniony ponownie, wsio okej. Zadowolony jestem z ostatniej wizyty zarówno z roboty jak i ilości zostawionego siana.

_________________
http://www.chromowane.pl/ - CHROMOWANE.pl - felgi szprychowe OG Wire Wheels, opony z białym pasem, zawieszenia hydrauliczne i pneumatyczne HOPPOS
Chevy Belair 1973 Lowrider


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 16, 2009 8:30 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC

Dołączył(a): Wt cze 22, 2004 2:15 pm
Posty: 897
Lokalizacja: Poznań…
NIE POLECAM

Mechanika pojazdowa - Zbigniew Kopras w Dopiewie k/Poznania.

Odstawiłem samochód do naprawy, miał być wycią…gnięty, rozebrany silnik i zdiagnozowana usterka. Samochód stał tam kilka tygodni nietknięty. p. Kopras twierdził, że nie dał rady odkręcić wentylatora, ale wyglą…da na to, że bardziej zainteresowany był budową… swojej kolejnej hali niż naprawą… samochodu. Zachował się na tyle uczciwie, że oddał część kasy za lawetę, ale i tak nie polecam. Straciłem tylko czas i pienią…dze. :twak:

_________________
Lincoln Town Car Executive Series '91
ex. Ford Crown Victoria LX '92


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 07, 2009 2:51 pm 
Offline
OG MEMBER

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 9:48 am
Posty: 1530
Lokalizacja: Sulejówek k/W-wy
Nie wiem, czy nie wkładam kija w mrowisko, ale ile ludzi, tyle opinii. Wiele razy miałem do czynienia z "ciakawymi personami", które to wielce były oburzone, że muszą… zapłacić za usługę, ba! że w ogóle auto im się zepsuło i prócz pieniędzy na części, bezczelny mechanik chce za wymianę !
Mój staruszek jest mechanikiem od (dopiero) 30 lat i wierzcie mi, że mozna ksią…żkę napisać i o mechanikach i o klientach.
Czytałem kiedyś nawet na jakimś forum złą… opinię o moim tacie, ale że znam temat od kulis, to skurwiela jak dorwe, to zajebie gołymi rękami za te oszczerstwa. Każda sprawa ma dwie strony medalu i wiem, że techniczni laicy zawsze mają… najwięcej do powiedzenia na temat "jak to się powinno naprawiać auto". Oczywiście nie brakuje nieuczciwych rzemieślników i zgoda, ale takich tematów jak ten po prostu nie rozumiem, nie polecam i nie aprobuje, bo mozna obrzucić błotem bezkarnie praktycznie kazdego - winny, czy też nie.

_________________
samochody:
Chevy Blazer K5 79r. 327cui - projekt w trakcie
Chevy Caprice - szczur
------------------------
www.detroitiron.pl/forum

www.grusgarage.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: So maja 09, 2009 4:08 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC

Dołączył(a): Śr mar 17, 2004 2:39 am
Posty: 1602
Lokalizacja: Wwa
Zdaję sobie sprawę, że klient często jest imbecylem i jest oburzony, że musiał zapłacić więcej niż chciał, bo wg. jego wiedzy (czyli kompletnej niewiedzy) do wymiany były częśći za 3 zł, a wymieniono mu części za 800. Tylko, że to automatycznie nie oznacza, że wszyscy się nie znają…, a prawda leży tylko po stronie mechaników i warsztatów. Dlatego też liczę na konkretne wypowiedzi w tym temacie. Rozumiem, że temat może się nie podobać i że nietrudno jest kogoś niesłusznie oczernić. Tylko, że liczę na uczciwość tu piszą…cych. Nie możemy się dać zwariować szeroko pojętej poprawności politycznej i klienci/konsumenci też gdzieś muszą… miec prawo do własnej oceny usług z których korzystają…. Musimy tylko w tym wszystkim być uczciwi, rzetelni, konkretni i szczerzy- jeśli to dla kogoś zbyt trudne to szczerze współczuję.

_________________
http://www.flickr.com/photos/51821382@N00//
http://www.syndrom.fotolog.pl

SzacunekLudziLasu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: N maja 10, 2009 4:02 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 22, 2002 1:00 am
Posty: 2589
Lokalizacja: W-wa
proponuję każdą… opinię poprzedzać opisem gdzie, co, w jaki sposób było zrobione z jakim skutkiem i ile kosztowało.

_________________
http://www.chromowane.pl/ - CHROMOWANE.pl - felgi szprychowe OG Wire Wheels, opony z białym pasem, zawieszenia hydrauliczne i pneumatyczne HOPPOS
Chevy Belair 1973 Lowrider


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 10, 2009 5:28 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 21, 2009 6:46 pm
Posty: 59
Lokalizacja: Podkarpackie / Land of Lincoln
witam
szukam warsztatów w woj podkarpackim lub w są…siedztwie.
chodzi o piaskowanie auta i lakierowanie. / + mechanika/ itp..
dzieki pzdr

_________________
GG- 1452012
Cadillac sedan deville 1957.
Lincoln Continental MK IV 1959.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: naprawa gaznika
PostNapisane: So lut 27, 2010 9:52 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 10, 2009 10:03 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
POLECAM POLECAM,człowiek ma zakład mechaniczny zdala od miasta i powierzyłem mu swoj gaznik od Plymoutha,powiedział mi zebym sie zgłosił za tydzien,przy odbiorze powiedział zebym go tylko załozył i bedzie chodził rowno i odpali od strzału,załozyłem i rozruch i auto chodzi,wielu mechanikow nie chciało sie tego podjąc albo mowiło zebym kupił nowy,gaznik CARTERA,WARSZTAT POLECANY WOJEWODZTWO PODLASKIE 5 km przed MIASTEM ZABŁUDÓW,10km do BIAŁEGOSTOKU.koszt 70zł, kurdeeeeeeeeee chciałem to napisac w wątku warsztaty polecanie i niepolecane NIECH KTOS TO TAM PRZESUNIE,POZDRO

_________________
Najlepszy środek na rdze to środek maski.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt lis 16, 2010 3:58 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt wrz 21, 2010 9:20 am
Posty: 485
Lokalizacja: Warszawa
Szukam dobrego&taniego ;) tapicera w Wawie, a jeszcze jakby był w południowej części miasta to już wogóle byłoby obłędnie. Czy zna ktoś jakiś adres ?

_________________
Chevrolet Monte Carlo LS 1986.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL