Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:41 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt gru 21, 2010 7:04 am 
Offline
MEMBER

Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 9:03 pm
Posty: 459
Lokalizacja: PruszkĂłw
Nie polecam zakładu blacharsko-lakierniczego BLS Wyszomirski w Warszawie na ul. Parowcowej. Lakierowali mojego Pontiaka, miała być igła a wyszło kilka kwiatków na lakierze (odbarwienia) i jeszcze zrzucano winę na mnie oraz tłumaczyli się że jak samochód jest szpachlowany to tak może wyjść a najprawdopodobniej to oblałem cały samochód płynem hamulcowym i dlatego lakier się odbarwił. Oczywiście reklamacji nie uznali bo klient to dla nich nie znający się na niczym natręt który z założenia nie może mieć racji. Ogólnie mają bardzo lekceważące podejście do klienta, zakład dla ludzi mających więcej pieniędzy niż rozumu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Wt gru 21, 2010 6:40 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC

Dołączył(a): Śr mar 17, 2004 2:39 am
Posty: 1602
Lokalizacja: Wwa
Wiadomo, klient to złodziej i oszust.

_________________
http://www.flickr.com/photos/51821382@N00//
http://www.syndrom.fotolog.pl

SzacunekLudziLasu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 5:17 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 11:32 pm
Posty: 481
Lokalizacja: Min„sk Mazowiecki
Nie polecam kupować czegokolwiek od "Krychu" Diesel Serwis Krystian Michalewski, który rozbiera auta na części i sprzedaje na allegro pod nickiem KrychuDS. Sprzedaje części do taki aut jak: Chrysler Le Baron, Daytona, Dodge Caravan, Grand Voyager, Shadow, Sundance, oraz do kilku europejskich.

Dane gościa:
Diesel-Serwis "KRYCHU"
Krystian Michalewski
64-020 Czempiń, Gorzyczki 6
503-751-947

Na początku grudnia zamówiłem telefonicznie u niego automat do mojego auta. Miał kosztować 1000zł, przesyłka na pół, czyli razem 1070zł. Co kilka dni dzwoniłem gdzie jest skrzynia i otrzymywałem odpowiedź, że kurier nie odebrał paczek i cały czas czeka. W końcu powiedział mi, że wysyła swój samochód z paczkami. Dzwonię następnego dnia mówi mi, że kierowca nie chce jechać bo jest zima (zatkało mnie :o :lol: ) no i że sam zawiezie paczki do centrali dhl. Paczek nie zawiózł, ja znalazłem inną skrzynię i mówię mu, że dziękuję bardzo już niech nie wysyła (to był czwartek 30.12 rano) on na to, że kurier był po południu 29.12 i paczki zabrał. No trudno to następnego dnia powinno być. Tymczasem DHL nie miał w kompie żadnego polecenia nadania i podany mi nr zlecenia nie istniał. Skrzynia przyszła dopiero w poniedziałek a na liście przewozowym była data 30.12 czyli nadał mi ją w dniu w którym powiedziałem, że już jej nie chce!! Na dodatek zapłaciłem kurierowi 1120zł. Nie powinienem wcale odbierać tej paczki ale nie przypuszczałem, że gość faktycznie jest takim krętaczem!
No trudno, po odpakowaniu paczki okazało się, że brak konwertera. Gość oczywiście zarzeka się, że mnie o tym informował, wszystkie sprzedaje beż i może mu po super promocji sprzedać za 100zł :) Skrzynia wyglądała na kombinowaną, malowaną i była zasyfiona piachem:
Obrazek
Oczywiście zabronił czegokolwiek rozbierać i czyścić (pod groźba utraty gwarancji rozruchowej 7dni) dopiero po rozmowie z moim mechanikiem pozwolił wyczyścić wyjście napędu.

Michy zdjąć nie można, wszystko jest znaczone ultrafioletem i jak ją zdejmę to popsuje skrzynie od dołu i nie będzie działać. I tak musiałbym ją zalać olejem a potem jakby działała wszystko wylać, wrzucić nowy filtr i olej (kolejne 200zł w plecy) :!: :!:
To, że uzna gwarancje zalezy tylko od niego i skrzynia musi być w aucie i nie działać. Koszt montażu i demontażu 800zł :\ Nie bylo sensu jej zakładać bo z oględzin wynikało że się nie nadaje!
Po zdjęciu wyjścia napędu okazalo się, że jest woda z olejem :\
Obrazek
Po zdjęciu michy także jogurt :\
Obrazek
Ogólnie skrzynia nie nadaje się bo woda prawdopodobnie porozklejała tarczki, w środku widać było zardzewiałe elementy a gość uzna reklamacje tylko wtedy jak ją założę. Ciekawe co wtedy wymyśli, że ją sam popsułem?? Że nie potrzebnie michę zdejmowałem??
Człowiek krętacz, oszust i nie polecam!
Pozostało mi sprzedać jakieś elementy, które są w niej ok, aby odzyskać część kasy...

No i zrobię mu dobrą reklamę w necie!

Jego konto allegro:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=7633823

Dane:
Diesel-Serwis "KRYCHU"
Krystian Michalewski to oszust!!
64-020 Czempiń, Gorzyczki 6

kopiując dane w postach w odpowiedzi jego reklama będzie skuteczniejsza.

_________________
Dodge Aries LE 89r http://flamingwheels.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=5890
Jeep ZJ 5.9 98r. http://www.jeep.org.pl/forum/viewtopic.php?t=31184&start=0
H-D XLH 04r itp...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 5:41 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
No pięknie pięknie.
Człowiek tu wmawia na siłe potencjalnym kupcom, że ten Mercedes nie ma mocy, że cieknie, że błotnik trzeba zrobić, że biegi nie wchodzą. Tylko po to żeby nie być takim jak ten chujoza..
Tylko on sprzeda a ja nie :D Ale co tam.
Ja to pamiętam jedną firmę z Krakowa czy spod KRK "małopolskie centrum elektroniki samochodowej" tak się dumnie zwali a oficjalnie trochę inaczej to brzmiało. Tylko, ze oni to typowo nastawieni na oszustwo byli a nie wciskanie wadliwego sprzętu wysłanego miesiąc za późno.
U mnie to sytuacja wyglądała tak, że dostałem rozdzielacz wtrysku za pobraniem. Odebrał ktoś w biurze, kasa poszła. Otwieram paczke a to od M102 a nie od M104.. dzwonie. Proszą o podanie konta do zwrotu kasy i żeby odesłać i przepraszają za pomyłkę. Człowiek naiwny odsłyła "dużej" firmie, która "nie przekręci" W taki oto sposób kasy nie ma, rozdzielacza nie ma.. I tyle :D
Jakos nie chciało mi się już ich ganiać. Może kiedyś jak wpadnę do Krakowa to ich odwiedzę (kolega był u gościa 2 razy ale nie takie to proste jak się okazało).

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 6:22 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 11:32 pm
Posty: 481
Lokalizacja: Min„sk Mazowiecki
Pewnie jakbym mu ją odesłał to nie byłoby ani skrzyni ani kasy...
A tak to chociaż jakieś części nadające się z niej mogę sprzedać... Np dyferencjał.

Diesel-Serwis "KRYCHU"
Krystian Michalewski to oszust!!

_________________
Dodge Aries LE 89r http://flamingwheels.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=5890
Jeep ZJ 5.9 98r. http://www.jeep.org.pl/forum/viewtopic.php?t=31184&start=0
H-D XLH 04r itp...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 7:54 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 11, 2002 1:00 am
Posty: 4046
Lokalizacja: L.pl
Jesli znalazles inna skrzynie i wiedziales ze gosc sciemnia to czemu odbierales? Rozumiem ze byla wyslana za pobraniem?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 8:13 pm 
Offline
MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lip 28, 2009 11:32 pm
Posty: 481
Lokalizacja: Min„sk Mazowiecki
Skrzynia była za pobraniem. W między czasie znalazłem skrzynię, zaklepałem ale nie bylem pewien czy to właściwy model, sprzedawał ją starszy gość (77lat) wiadomo jak jest z orientacją staruszków a musiałbym po nią jechać 440km w jedną stronę. Wahałem się do ostatniej chwili przy kurierze czy ją brać. Jeszcze mnie życie nie doświadczyło, że są takie wały żerujące na czyimś zaufaniu ale tą lekcje mam już za sobą :guns:

Wczoraj jednak wycieczkę do Świdnicy musiałem odbyć i przywiozłem sobie 2 skrzynki od dziadka. Teraz mam już 4 :jump:

Diesel-Serwis "KRYCHU"
Krystian Michalewski to oszust!!

_________________
Dodge Aries LE 89r http://flamingwheels.pl/forum/viewtopic.php?f=15&t=5890
Jeep ZJ 5.9 98r. http://www.jeep.org.pl/forum/viewtopic.php?t=31184&start=0
H-D XLH 04r itp...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 8:23 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC

Dołączył(a): Śr mar 17, 2004 2:39 am
Posty: 1602
Lokalizacja: Wwa
Mnie już życie nauczyło nie kupować na odległość, nie wiem czy ci ludzie mają, aż tak chujowe życie, że muszą cały czas oszukiwać. Zresztą to żadne usprawiedliwienie.

_________________
http://www.flickr.com/photos/51821382@N00//
http://www.syndrom.fotolog.pl

SzacunekLudziLasu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt sty 07, 2011 8:27 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
Rafi napisał(a):
nie wiem czy ci ludzie mają, aż tak chujowe życie, że muszą cały czas oszukiwać. Zresztą to żadne usprawiedliwienie.

#@!@* będzie kurwą i już. Robią to dla zasady.

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 23, 2011 5:59 pm 
Offline
MEMBER

Dołączył(a): Śr paź 15, 2008 9:03 pm
Posty: 459
Lokalizacja: PruszkĂłw
NIE POLECAM zakładu "Pietrzyk Wiesław, Gaźniki samochodowe" 01-210 Warszawa, Szarych Szeregów 1. Właściciel zachowuje się jak typowy warszawski cwaniak który pozjadał wszystkie rozumy a nie ma zielonego pojęcia o amerykańskich gaźnikach i silnikach. Regenerowałem u niego Quadrajet'a do Pontiaca za co zapłaciłem 600zł! Natychmiast po naprawie wystąpiły problemy z odpalaniem na ciepłym silniku i zalewaniem. Dwa razy zgłaszałem się z reklamacją ale pan mądrala Pietrzyk stwierdził że to na pewno wina źle wykonanego remontu silnika a nie gaźnika. Założyłem inny gaźnik i wszystkie problemy zniknęły. Oczywiście Pietrzyk reklamacji nie uznał.
POLECAM zakład "Tomasz Skrzeliński, Gaźniki i Układy wtryskowe" , www.skrzelinski.com. Dwa razy korzystałem z jego usług i jestem bardzo zadowolony ze względu na profesjonalne podejście i niskie ceny, poza tym to pasjonat zabytkowej motoryzacji.


Ostatnio edytowano N kwi 24, 2011 6:29 am przez mariusz76a, łącznie edytowano 6 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: So kwi 23, 2011 6:08 pm 
Offline
OG MEMBER

Dołączył(a): Pn lip 14, 2008 9:48 am
Posty: 1530
Lokalizacja: Sulejówek k/W-wy
Przysługuje Ci rękojmia z tytułu wykonanej usługi.

federacja-konsumentow.org.pl/story.php? ... p?story=30

Podobnie proponuje ZAWSZE korzystać z rękojmi, nawet przy nowych rzeczach. Przy gwarancji obowiązują ich i nas zapisy w karcie gwarancyjnej. Przy rękojmi, przepisy prawa polskiego.

_________________
samochody:
Chevy Blazer K5 79r. 327cui - projekt w trakcie
Chevy Caprice - szczur
------------------------
www.detroitiron.pl/forum

www.grusgarage.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pn kwi 25, 2011 4:27 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Cz sie 28, 2008 7:14 pm
Posty: 131
mariusz76a napisał(a):
NIE POLECAM zakładu "Pietrzyk Wiesław, Gaźniki samochodowe" 01-210 Warszawa, Szarych Szeregów 1. Właściciel zachowuje się jak typowy warszawski cwaniak który pozjadał wszystkie rozumy a nie ma zielonego pojęcia o amerykańskich gaźnikach i silnikach.


Podpisuję się pod tym obiema rękoma. Cwaniaczek i oszust.
Jeśli chodzi o regulację gaźników, to ładnie wszystko poprawili w zakładzie na Szpaczej w Wa-wie.
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: Pt kwi 29, 2011 6:36 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 7:25 pm
Posty: 197
Lokalizacja: makow mazowiecki
obawiam sie panowie ze lamiemy tu prawo. do chwili kiedy konsument nie wywalczy swoich racji przed sadem , nie moze znieslawiac imienia pozwanego. tekie jest prawo , ale net to wolna amerykanka podobno , choc znam przypadek gdzie znajomy opisujac firme przewozowa w podobny sposob zabulil 5 klockow na cele ze tak powiem pozyteczne. wyrok sadu.

_________________
HANDMADE METAL SHAPING


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N maja 01, 2011 5:49 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 22, 2002 1:00 am
Posty: 2589
Lokalizacja: W-wa
na takiej samej zasadzie działają różnorakie strony internetowe - katalogi z polecanymi i niepolecanymi warsztatami. każdy odpowiada za swoje słowa.

_________________
http://www.chromowane.pl/ - CHROMOWANE.pl - felgi szprychowe OG Wire Wheels, opony z białym pasem, zawieszenia hydrauliczne i pneumatyczne HOPPOS
Chevy Belair 1973 Lowrider


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: N maja 01, 2011 6:02 pm 
Offline
OG MEMBER LPLCC
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 2:56 pm
Posty: 7360
Lokalizacja: Warszawa - Leoncin
Nikt nie każe tu nikomu robić antyreklamy. Chodzi tylko o opis wykonania prac, podejście do klienta i ceny. Czyli wszystko co składa się na pozytywny lub negatywny efekt prac i zadowolenie.
Pisząc, że Pan Juzio był nie miły, że przy wymianie uszczelki skrzyni pękła mu przednia szyba, że mimo zapewnień trzeba było zapłacić 9,99zł więcej to nie jest jeszcze łamanie prawa ;)

_________________
Chevy '64 Impala SS Rag Top Lowrider

Lakiery House Of Kolor / Felgi szprychowe Dayton Wire Wheels / Zawieszenia CCE

WWW.CUSTOM-SHOP.PL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL