Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:44 pm

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lolos marzeń
PostNapisane: Wt sty 23, 2007 7:52 pm 
Offline
NOVICE MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 23, 2007 7:35 pm
Posty: 9
Lokalizacja: Toruń…
Witam. Jako, ze jestem tu nowy, to wypadaloby sie przedstawic. Mam na imie Daniel i pochodze z Torunia. Lowriderami interesuje sie od dzieciaka. Pamietam jak z kumplem z podstawowki przerabialismy warszawke :D.

Ostatnio pomyslalem, ze fajnie by bylo na 17-tke kupic sobie oldtimera amerykanca i dac mu hydro. Lecz niestety ceny jakie sa gdzieniegdzie mnie przerosly :(. Pewnego dnia szukajac zdjec z Mercury 51' znalazlem stronke www.jevries.com . I tak oto zaczela sie moja mania z mini lolosami. Skoro niemoge miec prawdziwego lolosa, to chociaz male modele i to o wiele wiecej niz 1 ! :D. Lecz niestety jestem poczatkujacy i niewiem duzo rzeczy. Najpierw chcialbym zrobic cos ala http://www.lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=3321 , ktory mnie zafascynowal bardzo, tyle zeby niemial elektronicznie regulowanego zawieszenia, tylko recznie. Moim marzeniem jest, aby postawic go wysoko tyl, nisko przod. cos jak to : .
Mozecie mi doradzic, co bedzie mi potrzebne i jak moge zrobic loloska wlasnego. Chcialbym takze wiedziec jakiej firmy modele sa dobre i nadaja sie do przerobek. Bo niechcialbym kupic modelu za 240 zl i polowe wypieprzyc do kosza, bo mi sie nieprzyda, a sama karoseria mi np. bedzie potrzebna. Heh ja nawet niewiem jak zmienic fele na szprychowki w modelu. Mam 2 pomysly zastepujace czesci. Mianowicie: zamiast podwozia styreny zastapic sklejka i zamiast w przednim zawieszeniu tych trojkatow ze styreny, to zastapic je metalowymi wstawkami w ksztalcie prostokatow.

Prosze pomozcie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 23, 2007 8:06 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 3:52 pm
Posty: 2602
Lokalizacja: Gdań…sk
REGULAMIN!

Masz specjalny temat na pytania techniczne

http://www.lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=4175


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL