Lowrider.pl

Pierwszy polski portal poświęcony lowriderom, customom i hot rodom
Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt mar 27, 2007 9:58 am 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pt gru 01, 2006 2:21 pm
Posty: 24
Więc malowałem mojego Chargera sprayem, bo myślałem, że ładniej będzie niż pędzlem, kupiłem farbę Tamiya, malowałem warstwami, no i pozostały mi tandetne efekty:

Obrazek

wiem, sierota jestem, nawet nie nałożyłem podkładu :cry: nie krytykujcie mnie za bardzo (bo zamknę się w sobie, i skończę z modelami, a to dopiero moj drugi, a pierwszy był pre-painted), tylko pomożcie, co z tym fantem zrobić, żeby nie kupować kolejnej puszki farby, na ktorą… w chwili obecnej mnie nie stać ;( może jakiś vinyl, trim, błoto .. whatever, tylko jak to zakryć??


Ostatnio edytowano Wt mar 27, 2007 1:25 pm przez gawellus, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 27, 2007 10:21 am 
Offline
FULL MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr mar 17, 2004 5:25 pm
Posty: 794
Lokalizacja: Dą…browa Górnicza
Nie załamywać się, papier 1200, a potem polerować. :)

PS. Udany czy nie..wrzucaj może fotki z progresu prac nad modelem na forum.

_________________
++Nie strzelać do basisty!!..I tak robi co może...++


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 27, 2007 12:48 pm 
Offline
OG MEMBER
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2004 3:52 pm
Posty: 2602
Lokalizacja: Gdań…sk
od tego masz temat z pomoca, zmien nazwe tematu na Charger czy cos gdzie bedziesz dawal foty z progresu to nie zamkne tego

pierwszy blad to brak podkladu a byc powinien ladnie wypolerowany na lusterko, nie wiem jak to malowales ale podejrzewam ze nawaliles od razu tyle farby zeby pokryc model a to trzeba warstwami, najpierw jedna lajtowa, ledwo co prysniete, zeby lakier zlapal sie modelu, jak wyschnie dajesz kolejna i jak trzeba nastepna

to zdjecie nie wiele mowi, to jest zaciek czy co? bo slabo widac, kolor widze metalik wiec podejrzewam ze to lakier sie tam zlal w kupe i sciemnial, ratuje cie chyba tylko polerka

mogles walnac post na forum przed malowaniem a teraz to juz po ptokach

aha, motip i dupli-color tez robi dobre farby, nie musi byc koniecznie droga tamiya, ja wszystkie dupli-colorem jade, sa dobre i tanie, u mnie duza pucha okolo 13zl, mala 7-8zl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: Wt mar 27, 2007 1:32 pm 
Offline
NOVICE MEMBER

Dołączył(a): Pt gru 01, 2006 2:21 pm
Posty: 24
Obrazek

Obrazek

na chwilę obecną… tak wyglą…da..
karoseria "pomalowana" z szybami
wnętrze: nieudana imitacja skory, na silniku powinna być kalkomania, ktora się poprostu rozpadła zaraz po zamoczeniu :/

trochę żałuję, że zaczą…łem przygodę z modelarstwem samochodow od takiego drogiego modelu, bo mojego lowridera i chargera sprowadziłem z Anglii w sumie za 170zł .. eh..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL